Komentowana treść: Personal Paint dla MorphOS-a
[#1] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
rotfl!
[#2] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
Personal
[#3] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
Czyli pixlowania ciag dalszy. :) Fajnie, ze i w XXI wieku bedzie na czym postawic osmiobitowego pixela. Chociaz tak prawde mowiac to ciagle mam cicha nadzieje, ze autor Perfect Painta w koncu posprzata nieco ten swoj kod i program nie bedzie sie wykrzaczal na MorphOSie. Ja jakos nie moge sie przekonac do Perfect Painta jako programu do osmiu bitow ale skoro Nelson i Caro twierdza, ze program po tym wzgledem wymiata to ja im wierze. :) Fajnie by bylo jakby ktos bardziej angielskojezyczny ode mnie (czyli ktokolwiek) kto ma w dodatku Pegasosa, poprobowal nieco pomeczyc bug-raportami autora PfPainta. Z tego co widze to niewiele trzeba zeby on chodzil na Pegazie, bo niby chodzi ale wykrabia sie na "byleczym" i z byle powodu albo wrecz bez powodu.
[#4] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #3


Hmmm, moze podeslesz do nas te bug reporty i ktos z redakcji przetlumaczy? Nie mam na mysli siebie rzecz jasna, bo moj angieslki jest na poziomie: "przepraszam, gdzie jest WC?". ;) Mailman, Grx? :)
[#5] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #4


MDW - jak masz to gdzieś zebrane, to zapraszam na priv.:)
[#6] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #3


Święta racja, po przesiadce na Pegaza brakuje mi troche tego Perfect Painta.
[#7] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #4


Zeby zebrac jakies raporty o bugach to musi sie to najpierw przestac wieszac. Nie przygladalem sie dokladniej ale pamietam, ze paleta byla pokaszaniona (widac bylo chyba tylko 2 z 256 kwadracikow) i w momencie otwierania jakiegos okienka z tymi jego filtrami od razu wiesza wszystko.
[#8] Re: Personal Paint dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #7


Zaraz po odpaleniu programu nie ma nic w debug logu? U mnie sie on nawet nie odpala, wiec niezabardzo to moge sprawdzic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem