Komentowana treść: Gdzie podział się Wujek Sam?
[#1] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
Ale rynek maca rozwija sie "znakomicie"

[#2] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
A co, spodziewal sie, ze Amiga wlasnie szykuje sie do rozbicia rynku PC i zniszczenia Macintosha? :) To chyba oczywiste, ze tak zwanym "normalnym" komputerem to juz Amiga/Pegasos nie beda ze wzgledu na ilosc. A z kolei ilosc uzytkownikow jest uwarunkowana poziomem i iloscia softu na te platformy. Zas soft nie powstaje, bo jest nas za malo i nie ma dla kogo pisac. Czyli podsumowujac: jest nas za malo wiec soft nie powstaje, a jest nas za malo, bo nie ma softu i ludzie rezygnuja. Kolko sie zamyka i nie ma szans na wyjscie. Teorycznie wyjsciem jest zainwestowanie przez kogos przeogromnych pieniedzy w soft i czekanie czy ludzie to lykna. Ale to jest zupelnie nierealna bajka, bo 5% potrzebnych pieniedzy to nie ma nawet dobry wujek Genesi. :)



A Sam Jordan niech nie bryluje. :) Jak na prawdziwego macowca przystalo mysli tylko o kasie i komercji. Cos takiego jak hobby czy przyjemnosc jest mu obce. Niech spada sobie ikonki poprzesuwac albo zrobic jakis postscript (typowe zajecia macowca). Mam nadzieje, ze ma chociaz G5, bo inaczej to z tym przesuwaniem ikon moze byc ciezko... ;)



Jakie to szczescie, ze ja juz nie musze ogladac na Pegazie jakze czestych pozdrowien od Sama Jordana. :) Ilez to ludzie zdrowia natracili zanim nauczyli sie tak pisac zeby ten jego cudowny WarpOS przestal nam te jego podrowienia przesylac. :)



Gniewamy sie na Sama? (proponowana odpowiedz: TAK)
[#3] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
Ja proponuje wysledzic mu skrzunke elektroniczna i zasypac ja (oczywiscie od kazdego z osobna). Np, "Szczesliwego Nowego Roku" nizej podpisany Amigowiec :)
[#4] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #3


To plan akcji juz mamy. Teraz pozostaje tylko pytanie - po co?
[#5] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #3


Hehehehe można. ;) Że juz nie wspomne o nieśmiertelnym "Amiga RuleZ" ;)
[#6] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #5




... Forever ...
[#7] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
Zresztą kogo już to obchodzi?

Chociaż z drugiej strony, odszedł kolejny dobry programista :(
[#8] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
mailto: sj( at)sam-jordan.ch :D
[#9] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
ja juz napisałem do niego... a Wy? ;)

Amiga Rulez!!!
[#10] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #9


Ja też wysłałem. Panowie wysyłajmy zarzućmy pocztę zdrajcom naszego świata

[#11] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
mnie takie gadki nie ruszają... komputer dla hobbystów i tyle. i nadal będę sobie go używał,udoskonalał,korzystał z niego i denerwował pececiarzy "że coś takiego jeszcze wogóle istnieje" :)

sam jordan? a kij z nim... łaski nie robi :)
[#12] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
mnie takie gadki nie ruszają... komputer dla hobbystów i tyle. i nadal będę sobie go używał,udoskonalał,korzystał z niego i denerwował pececiarzy "że coś takiego jeszcze wogóle istnieje" :)

sam jordan? a kij z nim... łaski nie robi :)
[#13] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #7


Czy ja wiem... Patrzac na WOSa to mam pewne watpliowosci czy taki wybitny jest;) No, ale jednak szkoda, ze tak mowi. Zawsze to o jednego mniej aktywnego usera/kodera.
[#14] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
W odpowiedzi na komentarz #9


Ciekaw jestem tylko po co człowiekowi zapychać skrzynkę skoro i tak on ma to gdzieś
[#15] Re: Gdzie podział się Wujek Sam?
jak moze byc aktywne (chocby minimalnie) cos czego nie ma? ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem