Komentowana treść: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
[#1] Re: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
Na co czeka? Chyba tak z amigowego przyzwyczajenia czeka na cos. ;) Cokolwiek by powstalo to i tak amigowcy beda czekac na cos innego. Nawet jak im sie da nowa Amige z nowym natywnym systemem w cenie nizszej niz do niedawna cena zestawu Delfina+CyberVision64 to i tak beda na cos czekac. Jestem pewien, ze jakby AmigiONE i Pegasosy byly sprzedawane za 100 zl to i tak spora grupa amigowcow by na cos czekala...
[#2] Re: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
W odpowiedzi na komentarz #1


Sadze ze czekam na to co wszyscy (ktorzy) czekaja - na AmigaOS4 :)
[#3] Re: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
W odpowiedzi na komentarz #2


POPRAWIONE

Sadze ze autor programu czeka na to, na co wszyscy (ktorzy jeszcze) czekaja - na AmigaOS4 :)
[#4] Re: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
W odpowiedzi na komentarz #2


Jak wyjdzie to bedzie marudzenie, ze AmigaONE jest za droga (jakby wczesniej nie znali ceny i nie mogli skladac kasy od kilku lat) i znowu bedzie czekanie na jeszcze cos innego. Ja jak widze te amigowa poczekalnie to mnie trzesie.
[#5] Re: Perfect Paint - rozwój chwilowo wstrzymany
W odpowiedzi na komentarz #3




Jezeli autor zmierza zrobic wersje (tylko na AmigaOs4) to sie troche wkurze, bo nie po to wysyłałem tyle mejli z poprawkami żeby teraz nie móc sie cieszyc perfect paintem na swoim przyszłym pegazie.. Ale na razie czekam na odpowiedz na mojego ostatniego mejla, zobaczymy czy napisze coś w tej sprawie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem