Komentowana treść: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
[#1] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
no bardzo mnie to cieszy. mam nadzieje, ze podstrona "news" bedzie aktualizowana w miare często...
[#2] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
Nie udało mi się pobrać pełnej wersji 1.7 z tej strony :(
[#3] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
jest tysiac innych miejsc, z ktorych ja pobierzesz. ja do dzis trzymam dyskietke na ktorzej przyszla do mnie oryginalna wersja tego programu :) hehe. kosztowal wtedy 30 zl... ech... stare czasy... :D
[#4] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
Ktos sprzedawal na Allegro oryginalnego DIGI Boostera 1.7 za jakies grosze - moze aukcja jeszcze sie nie zakonczyla...



Ciekaw jestem nowej wersji DBPro, choc raczej nie bede juz go uzywac - moze z sentymentu od czasu do czasu... Jak na tracker jest dobry, ale niestety do profesjonalnej roboty sie nie nadaje, a za robienie modulow nikt mi nie zaplaci (choc i na DBPro pare groszy zarobilem :D)
[#5] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
W odpowiedzi na komentarz #4


To straszne tak robić tylko dla kasy. :)
[#6] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
W odpowiedzi na komentarz #4


Jak na tracker jest dobry, ale niestety do profesjonalnej roboty sie nie nadaje, a za robienie modulow nikt mi nie zaplaci (choc i na DBPro pare groszy zarobilem )



No niekoniecznie... Taka ciekawostka - Czesto na imprezach technicznych, tuz obok kilku wypasionych (pod wzgledem MSX) pecetow, stoi Amiga z ktorej to rowniez jest odtwarzana muzyka, a na ekranie znajomy widok - DB Pro.
[#7] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
W odpowiedzi na komentarz #6


Bylem na niejednej imprezie na ktorej jedynymi komputerami byly Amigi. Rzecz jasna DBPro krolowal.
[#8] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
W odpowiedzi na komentarz #5




Z czegos zyc trzeba... zreszta ostatnio nie robie na tym juz kasy :/



[#9] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
Ale badzmy obiektywni: co innego puszczac moduly na jakiejs imprezie (to nie jest profesjonalne zastosowanie), a co innego produkowac muze np. na plyte audio. Procedury miksujace DBPro powoduja jednak pewna utrate jakosci i dynamiki. Poza tym gdzie obsluga VST, MIDI i masa innych rzeczy? DBPro jest programem przyjemnym, ale jednak nie profesjonalnym, nad czym "ubolewam", bo darze go sentymentem. Profesjonalny jest np. Cubase. Jest drogi, znacznie trudniejszy w obsludze (i do tego jest na peceta! ) ale to jest profesjonalny program. DBPro zas ma swoja "scenowa" nisze i w niej znakomicie sie sprawdza.
[#10] Re: Nowa oficjalna strona DigiBoostera
W odpowiedzi na komentarz #9


W sumie racja. :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem