Komentowana treść: Eurochart 47
[#1] Re: Eurochart 47
wreszcie...
[#2] Re: Eurochart 47
Kod? prosty jak drut, grafa? hmm ini zauwaza jej brak jeszcze inni dzieciniade, muza? od razu wylaczylem wzmacniacz, arty? moj angielski jest lipny, chartsy? chojowo sie czyt chartsy ludzi ktorzy ze sceny zeszli 5 lat temu! Milej lektury :P
[#3] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #2




najpierw w twoim "stylu": aleś chłopie pogadał,

a teraz normalnie: odezwałeś się, udając że mówisz jakoby profesor z katedry scenowania stosowanego (pomijając słownictwo, chodzi o sens) krytykując wszystko, oczywiście samemu mając stertę scenowych zasług. TROCHĘ POKORY, i samokrytyki, panie "nikt" (???)
[#4] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #3




http://80.55.130.250/~sordan/data/radiator/ - Zapraszam tutaj, a w szczegolnosci do katalogu diskm. Milej lektury
[#5] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #3




Hehe...nie mam nic przeciw Sordanowi, ale rzeczywiscie, teraz chyba połowa sceniarzy to profesorowie katedry scenowania. Dlatego nic dziwnego ze scena umiera (szczegolnie kiedy połowa sceny uważa że wszystko co wychodzi... to chojówka ;).



Pozdrawiam i zyczę wszystkim więcej optymizmu!

(teraz przed sesją na pewno sie przyda )
[#6] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #2




powiedzial sordan, ktorego hangover#1 poprostu rzuca na kolana...
[#7] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #5




Nie chodzi o to. Niewiem czemu to zrobilem, ale ja nigdy nie sfakalem nic nowego, obojetnie jak by bylo lipne. Moze dlatego ze kam sfakal moj Hangover z gory na dol a wcale nie jest tragiczny i chwali sobie eurocharta a byl na serio gorszy od Hangovera pod wszystkimi wzgledami (nie wiem jak arty). A radiator juz ozywi scene o to sie ni martwcie :P za niedlu zaskoczy was i to nieraz :P
[#8] Re: Eurochart 47
Lepszy niż nr 46. Muzyka trochę nudzi. Teksty w większości bardzo dobre. Chwała wszystkiemu, że te charty w końcu zmienią. No i ta zapowiedź przejścia na ppc. Z początku myślałem, że to prowokacja, ale chyba jednak nie. Iris dostali Pegaza, to inaczej teraz gadają.
[#9] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #8


Jeszcze rok temu jak sie powiedzilo na IRCu "PowerPC" w obecnosci kogos z Iris albo Loonies to sie dostawalo bana i bylo sie najwieszym wrogiem Amigi, sceny, pedłem, brzydalem, idiotą. ;) No a jak Iris i Loonies dostali (właściwie tylko im obiecali, bo scena to chyba jeszcze tych 10 sztuk nie dostała) to teraz "PowerPC" jest OK. Teraz i nawet akcelerator 3D nie smierdzi... Bosz, jak te marne pare grosikow (ktore oni tam w tydzien czy dwa na polu truskawek moga zarobic) zmienia ludzi. Żałosne... chociaz pocieszające, że ma sie po swojej stronie takich rulezowców. :)
[#10] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #9




mysle, ze jstes trohce zbyt krytyczny. poprostu chyba doszli do pewnych wnioskow. choc ja uwazam ze true amiscena to tylko 68k. myslenie wsteczne? to prawda, ale to moje zdanie.



a tak btw: IRIS pegaza juz maja. I nawet dziala. wczesniej mieli problemy, bo w calej danii nie mogli znalexc czlowieka z voodoo3... hm... tylko dlaczego nie wladowali tam radeona?... kogo to obchodzi. wazne czy zrobia z tej maszynki uzytek.



a moze ty MDW tak sie zloscisz, bo ci konkurencja doszla? :P
[#11] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #8




Od muzyki to ty sie odpier... :D



apropos: ktos odpalil poprawnie trzeci modek?...
[#12] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #10

Radeona nie wpakowali, bo ciągle nie ma sterów 3d do radeona pod
mosa...
[#13] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #12




niech je ati wyprodukuje :)
[#14] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #12




niech je ati wyprodukuje :)
[#15] Re: Eurochart 47
W odpowiedzi na komentarz #11


Nie napisałem, że się nie podoba, tylko że trochę nudzi.

Twój modek odpaliłem zewnętrznie z playera. Wiesz co? Napisałeś w arcie, że nie lubisz muzyki tła w magach, a sam taką zrobiłeś. Mnie to nie przeszkadza, bo przyjemnie się czyta przy takiej muzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem