Komentowana treść: www.pegasos.pl
[#1] Re: www.pegasos.pl
Nie wiem jak u innych, ale u mnie strona rozpoczyna się od komunikatu błędu:



Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/virtual/pegasos/www/index.php:5) in /var/virtual/pegasos/www/funkcje.php on line 580



Mam nadzieję, że zostanie to szybko poprawione :)

Strona jest OK, bardzo ładnie wygląda i jeśli zostanie naprawiony ten błąd, o którym napisałem powyżej to dam znać na forum mojej uczelni o tej stronie jak i samym Pegasosie rzecz jasna ;)
[#2] Re: www.pegasos.pl
No już błędu nie widzę :) Widocznie coś było poprawiane w tym momencie :)
[#3] Re: www.pegasos.pl
W odpowiedzi na komentarz #2


Prawie tak, po prostu dopisywałem coś i opuściłem miejsce pracy. Potem szef zadzwonił żem coś sknocił, rzeczywiście tak było więc poprawiłem i już jest ok. A co do newsa, pegasos.pl to trochę więcej niż tłumaczenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem