Komentowana treść: Skinplayer - profesjonalne "skórki"
[#1] Re: Skinplayer - profesjonalne "skórki"
POtrafi ktos tego używać? Pojawia się skin ale wszystko poza klawiszem Esc nie działa. Obok śmiga MPlayer i jakoś jedno do drugiego nie czuje pociągu. :) Jak to "zintegrować"? Poza tym czy te GUIe mają się nie dawać przesuwać? No i dziurawe okna nie są tak do końca dziurawe, bo w miejscach dziur obraz nie jest aktualizowany gdy cos pod spodem się zmienia (przesuwam okno n aprzykład). Wygląda to tak jak zaokrąglane dymki w MUI 3.8 - niby maja nieprostokątny kształt a jednak nie bardzo. :)
[#2] Re: Skinplayer - profesjonalne "skórki"
W odpowiedzi na komentarz #1


U mnie zachowuje sie tak samo. Ale sie nie przejmuje, bo i tak IMO guie nie sa potrzebne do odtawrzarek do filmow. W MPlayerze mam poustawiane Tooltypy, wiec tylko wybieram film i gotowe :) No, conajwyzej przydalaby sie jeszcze wybieraczka pliku z napisami, bo spotyka sie filmy, gdzie napisy maja troche inna nazwe niz film, ale taka pchelke to chyba sam sobie dopisze do MPlayera w wolnym czasie :)
[#3] Re: Skinplayer - profesjonalne "skórki"
W odpowiedzi na komentarz #2


A ustawianie pozycji napisów (nie poprzez tooltypes, ale normalną metodą przesuwania przy pomocy wskaźnika myszki) w trakcie trwania filmu i ew. zmiany czcionki (tu może być nawet zatrzymany film jeśli trzeba ;)) by się nie przydały? Bo z mojego skromnego doświadczenia z paroma programami z Windows w czasie gdy miałem z nimi do czynienia wiem, że taka możliwość może być czasami przydatna. Gorzej jak filmy mają wbudowane napisy na stałe ;)
[#4] Re: Skinplayer - profesjonalne "skórki"
W odpowiedzi na komentarz #3


Przydalyby sie, ale AFAIK MPlayer nie pozwala na zmiane tych opcji podczas odtwarzania. Tylko przy starcie mozna poustawiac (przynajmniej w wersji Linuxowej - w MOSowej wersji nie udalo mi sie tego (jeszcze) dokonac).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem