Komentowana treść: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
[#1] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
Trzeba obkukać. Tak prawdę mówiąc to w tej chwili na MorphOSie używam Lame pod WarpOS, bo wychodziło mi, że jest szybsze od tej samej wersji pod MOSa. :) Zobaczymy jak będzie teraz...
[#2] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
Dodam, że pod 68k jest jakiś zakręcony ten encoder
[#3] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #2


Wlasciwie pod 68k nie uzyalem go, bo odkad sie on placze po amigowym podworku to jakies ppc zawsze mialem. Jednak nie wiem w jaki sposob on moze byc zkrecony. :) Chodzi o wygode uzytkowania?Ja tak "z palcow" to go nie uzywalem - zawsze pod reka byl TheMPegEncGUI.
[#4] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
Sprawdziłem. To Lame o którym jest tutaj mowa wyciąga play/CPU 2.4, a Lame 3.88 pod WOSa wyciaga mi play/CPU aż 4.2. Parametry mam niby te same, pliczek ten sam próbuję... ktoś wie dlaczego starsza wersja jest aż prawie 2 razy szybsza? Jakość może jest jakas gorsza? Ja nie słyzę, bo mój słuch... szkoda gadać. :)
[#5] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #2




ke? a co w nim zakreconego? kilka prostych polecen w shellu, enter i czekasz kilka godzin :D
[#6] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #5


No niby tak ale skoro jest darmowy i bardzo fany GUI to nie chcialo mi sie nawet zagladac do dokumentacji zeby zobaczyc jak to "normalnie" uzywac. A co do czas... kila godzin? 4 minuty mjuzika robia sie w minute albo dwie (zalezy ktora wersja). :)
[#7] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #6




przeciez skolman pisal o wersji 68k. 4min w 1min to chyba na ppc, na mojej 040/40... ech... szkoda gadac.
[#8] Re: Lame 3.95.1 dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #7


Na G3/600 w minute robi 4 minuty. Na ppc603/160 robilo mi tak gdzies z 6 minut.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem