Komentowana treść: Nowa wersja PicShow
[#1] Re: Nowa wersja PicShow
Na stronie daty sie pokwasily gostkowi. :) Kolejne newsy maja daty:



* 23-Dec-2003

* 29-Dec-2003

* 30-Dec-2003

* 17-Jan-2003 (powinno chyba byc 2004)

* 18-Jan-2003 (tu tez wypada 2004 wrzucic)



Nie moge zrozumiec tego panicznego wrecz strachu autora PicShow przed zmiana numerow wersji. Od kilku juz wersji program ma numerek 1.30. Nie mozna tego numerowac jakos czesciej? Nie kumam dlaczego niektorzy tak sie boja wysokich numerow wersji. Popatrzcie na numeracje kickstart (39.106) albo numeracje AmiTradeCenter (tam to chyba w tysiace w ktorejs wersji poszlo).
[#2] Re: Nowa wersja PicShow
No widac niektorzy autorzy maja taki system numeracji. Niestety jest to troche mylace. Na przyklad autor Evenmore zatrzymal rozwoj numerka programu na bodajze 0.69 od jakiegos roku, albo i wiecej.
[#3] Re: Nowa wersja PicShow
W odpowiedzi na komentarz #2


I z tym numerkiem wychodza kolejne wersje? Hehehe - jakas mania czy moda? Ja uważam, że numerek za kropka to się powinno zmieniać z byle powodu. Po to on jest. To ułatwia życie wszystkim. Autorowi chyba też w pewnym sensie. :)



Ja mam juz czwarta wersje PicShow 1.30. Numeruję je sobie po swojemu dodając następna cyferkę. Jakby nie Jager i fakt, że śledzi on pilnie rozwój tej mojej ukochanej przeglądarki to pewnie ominąłbym większość wersji. :) Jager rules, że śledzi i PPA rules, że chce o tym informować w swoich aktualnościach. Nie napisałem "w swoich newsach" żeby nie drażnić Valwita podwójną liczba mnogą. ;)
[#4] Re: Nowa wersja PicShow
W odpowiedzi na komentarz #3


Gdyby nie ferelna numeracja tego programu, umieścilibyśmy go w ramce "Nowe wersje" znajdującej się z prawej strony. A tak, jak widać, to jest niemożliwe
[#5] Re: Nowa wersja PicShow
W odpowiedzi na komentarz #3




Myślę MDW że Cię zaskoczę :) PicShow w wersji 1.30 pokazało się pierwszy raz 01.08.2003, a do tej pory autor wypuścił już 13 kolejnych (te 4, które masz, to jak widzisz 1/3 tego co naprawdę się ukazało) :) Ale to nie wszystko... wersja 1.29 to kolejne 10 numerków, 1.28 - 1, 1.27 - 5, 1.26 - 3, 1.25 - 1, 1.24 - 3. 1.23 - 3, 1.22 - 1.



Po podliczeniu wychodzi że obecnie program powinien mieć numer 1.62 (a może bawet wyższy bo pewnie i ja wszystkich wersji nie wyłapałem (szczególnie tych starszych).



Mnie osobiście też to denerwuje, ale co zrobić... autor obrał taką taktykę i już...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem