Komentowana treść: Mała prezentacja Pegaza
[#1] Re: Mała prezentacja Pegaza
Bardzo fajnie, tylko dlaczego nikt wcześniej nie raczył się pochwalić tym spotkaniem? Może i ja bym przytargał pegaza :((
[#2] Re: Mała prezentacja Pegaza
Rzeczywiôcie spotkanie byîo owiane mgieîkâ tajemnicy.Szkoda bo jestem

z Krakowa i chëtnie bym sië zjawiî.Moi znajomi juű zdâűyli zmienię platforme

na PC.Moűna byîo poznaę jakiô nowych znajomych.
[#3] Re: Mała prezentacja Pegaza
W odpowiedzi na komentarz #1 i #2


Sorki że pokaz był bardziej publiczny ale ze względów organizacyjnych nie mógł być taki. Ponieważ odbywał się w budynku mojego pracodawcy (RoboBAT) i to Ja brałem odpowiedzialnośc za gości nie mogłem sobie niestety pozwolić na coś w rodzaju Amiga Meeting w Łodzi. Niemniej jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą w organizacji, udziałem w takiej prezentacji to może za jakiś czas można by coś takiego zorganizować tu w Krakowie.

[#4] Re: Mała prezentacja Pegaza
W odpowiedzi na komentarz #3


Ja bym z miłą chęcią przyjechał... w końcu z Tarnowa nie mam tak daleko jak do Łodzi czy Raciborza lub Torunia ;)
[#5] Re: Mała prezentacja Pegaza
Właśnie dodałem troche nowych fotek oraz więcej info na temat prezentacji. Zapr.aszam do oglądania :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem