Komentowana treść: Kolejny MiniShowPicture
[#1] Re: Kolejny MiniShowPicture
No co mi tu nie mówicie, że teraz można sobie zapamiętać szerokośc listy obrazków? ;) ;) ;) Ściągnąłbym szybciej jakbym wiedział. A tak dopiero teraz ściągnąłem i jestem zadowolony o 2-3 dni krócej. :(



Ostatnio mi się MiniShowPic przydaje do pewnej rzeczy baaaardzo. Przerzucam z peceta 3-4 tysiące obrazków tylko po to żeby zrobić selekcje właśnie przy pomocy MiniShowPicture. I nie sąto takie obrazki jak myślicie. :P To są klatki animacji - bardzo podobne do siebie. Pomimo tego, że w ACDSee czy PicShow kasuje się niepotrzebne pliki jednym ruchem ręki to tutaj widząc listę jakoś lepiej się taka selekcję robi. Standardowo - Stefkos rules. :D
[#2] Re: Kolejny MiniShowPicture
Jak masz jeszcze jakies pomysly do programu to wal.

Wiem ze jest jakis bug w odpalaniu 68k z shella....

P.S.Jest cos do ogladania trza sie przygotowac na cos do rysowania.
[#3] Re: Kolejny MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #2




Czy to oznacza, ze planujesz zrobic jakis program do rysowania ? :) Wlasnie napisalem w forum dla programstow w tej sprawie. Jezeli chcesz cos takiego zrobic to sluze pomoca, pomyslami i intensywanym testowaniem.
[#4] Re: Kolejny MiniShowPicture
Eh... a program wciąż nie reaguje na wpisanie ścieżki... (nie wczytuje jej). Prawdopodobnie ustawiłeś notyfikację MUIA_String_Contents na popobject a nie samego stringa - POPRAW :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem