Komentowana treść: Wprowadzenie do systemu MorphOS
[#1] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
taaa, mogli by #? #? spelnic obietnice i wypuscic mosa.
[#2] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
W odpowiedzi na komentarz #1


Ja w tym widzę pewien dziwny zbieg okoliczności (ale może to tylko taka spiskowa teoria dziejów;), że wypuszczenie MorphOS na Amigi klasyczne ma jakiś związek z pojawieniem się AmigaOS4 dla szerszego grona użytkowników.
[#3] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
W odpowiedzi na komentarz #2


A to bestie tak "niegodziwie" chcą wykończyć AOS4 na Amige classic ... :)
[#4] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
W odpowiedzi na komentarz #2


Byle by się to nie okazało stanowczo za późno...
[#5] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
Ten screenshot Paybacka na stronie "Hardware Accelerated 3D Graphics" to trochę przesada. Przecież Payback podobno nie działa na Pegasosie. Co prawda ze względów dźwiękowych ale jednak nie działa. Lepiej więc było dać screenshot z czegoś co działa (jest tego całkiem sporo). A może na MOS 1.5 Payback działa tylko my tu na dole nie mamy o tym pojęcia? :)
[#6] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
W odpowiedzi na komentarz #5


Widac, ze malo czytasz morphzone ;) Trwaja prace nad MOSowa wersja Paybacka.
[#7] Re: Wprowadzenie do systemu MorphOS
W odpowiedzi na komentarz #6


No to świetnie. Rzeczywiście angielskojśzyczne portale to raczej z przymusu dotykam nieczęsto. :( Chociaż na morphzone.org to akurat bywam najcześciej. News na ten temat musiał być niedawno. Ten tydzień mam okropnie zamotany i jestem zupełnie nie z tego świata...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem