Komentowana treść: Drukarka HP5550 - test
[#1] Re: Drukarka HP5550 - test
Warto inwestowac w sprzet wysokiej klasy, czego potwierdzeniem jest test -do tego kupic (legalnie) dobry program.



Kilka lat temu kupilem oryginalnego TP 6, to wspanialy program, szybki, stabilny. Do teraz z niego korzystam i nie ma sie czego wstydzic w stosunku do innych wiodacych systemow operacyjnych.

Oplacalo sie wydac te pieniadze.
[#2] Re: Drukarka HP5550 - test
W odpowiedzi na komentarz #1


Pod warunkiem, że TurboPrint ma sterowniki do drukarki jaką się ma. :) Ja na przykład mam legalnego TurboPrinta 7.30, a do Epsona C42SX sterowniki są dopiero od wersji 7.40.
[#3] Re: Drukarka HP5550 - test
W odpowiedzi na komentarz #2




Polecam więc kupić uaktualnienie. Na prawdę warto.
[#4] Re: Drukarka HP5550 - test
W odpowiedzi na komentarz #3


Podejrzewam, ze MDW jest w takiej samej sytuacji jak ja. Mamy te same durkarki i obydwaj mamy MOSa. Z aktulanym MOSem jest zintegrowany TP, ale w straszej wersji i nie ma on sterow do Epsonow C42UX/SX. Podejrzewam, ze MDW tak jak ja czeka na nowego MOSa i jak nie bedzie tam zaktualizowanych sterow do TP to wtedy trzeba bedzie kupic nowego TP, a jak beda to zakupienie go mija sie z celem.
[#5] Re: Drukarka HP5550 - test
A u mnie nadal TP bardzo wolno działa choć ładnie drukuje
[#6] Re: Drukarka HP5550 - test
W odpowiedzi na komentarz #5




Wolno to znaczy jak? Na jakiej drukarce?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem