Komentowana treść: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
[#1] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
I na szybciorka z ost. chwili w tym samym wątku H-J Frieden odpowiedział, że JIT jest już zaimplementowany ale nie zintegrowany.

Trzeba go uruchamiać zewnętrznie programem apprunner.
[#2] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
No bravo. Kiedyś był taki film "Blisko, coraz bliżej". Pasuje, prawda? :)



Oczywiście nie byłbym pegazowcą gdybym się nie przyczepił. ;) Zawsze w tekstach w stylu "sterowniki do kart graficznych" brakuje mi dwóch znaków - "2D" lub/i "3D". Może tylko ja mam takiego [cenzura PPA] na tym punkcie ale jestem naprawdę ciekawy co będzie z akceleratorem 3D w pierwszej publicznej wersji AmigaOS4.
[#3] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
W odpowiedzi na komentarz #2


Takie konstruktywne czepianie się to nie w stylu pegazowcy

Jak na razie to nie podali nawet jakie karty konkretnie będą miały sterowniki. Ale pytanie padło bo ludzie baaaardzo chcieliby wiedzieć czy wystarczy Radeon 7xxx czy można już sobie kupić coś lepszego.

Wersja prerelease ma być goła bez dodatków więc o 3D chyba też na razie można zapomnieć.

[#4] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
Po wypowiedziach wyczuwam zbyt mało 'integracji' w tej wersji prerelease. Brak integracji JIT, brak integracji SNAP i P96 ciągle dla m68k a nie PPC.

No nic, pozostaje czekać aż przygotowywane (mam nadzieje) komponenty wyjdą z fazy przygotowań i testów i się zintegrują w wersji choćby prerelease
[#5] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
W odpowiedzi na komentarz #4

Heh i niedlugo wyjdzie, ze sie pomylilem.... ale w ta druga strone, bo nie 2 lata o ktorych mowilem bylo czekac, ale czekac bedzie sie dluzej... :)
[#6] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
Jest i nowy wątek. Lista obsługiwanych Radeonów

http://www.forefronttechnologiesinc.com/Radeon.

[#7] Re: AmigaOS4 na forum AmigaWorld
W odpowiedzi na komentarz #6


!!!Oczywiście bez kropki na końcu!!!!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem