Komentowana treść: ID Software znowu "uwalnia"
[#1] Re: ID Software znowu "uwalnia"
Tak latwo to z konwersja nie bedzie rozdali co prawda kod NOL ale ta gra jest oparta o LitechEngine ktorego zrodlowki juz nie rozdali.



[#2] Re: ID Software znowu "uwalnia"
To jest kod tylko do czesci gry, nie zawiera enginu 3d i kilku innych pozytecznych rzeczy. Gra dziala na enginie quake 3, a ten pozostaje w rekach ID soft i predko go nie oddadza pewno, biorac pod uwage fakt jak wiele gier z niego korzysta.

Czesc kodu ET zostala uwolniona aby ludzie mogli robic bez problemow mody wszelakie.
[#3] Re: ID Software znowu "uwalnia"
Tak wlasnie myslalem ale nie chcialo mi sie sprawdzac juz :D
[#4] Re: ID Software znowu "uwalnia"
tak to jest jak sie kopiuje newsy, nie czytajac komentow ani zrodel newsa :)
[#5] Re: ID Software znowu "uwalnia"
Czyli news przestał być amigowy i nie kwalifikuje się do profilu portalu
[#6] Re: ID Software znowu "uwalnia"
W odpowiedzi na komentarz #4


Na amiga-news.de powinieneś w ten sam sposób skomentować :D



Przeczytałem zarówno komentarze jak i źródło newsa. Nie napisałem nigdzie, że to może zostać przeportowane akurat na Amigę. Napisałem tylko o uwolnieniu źródeł. Każdy bardziej zainteresowany tematem kliknie sobie na odnośnik i doczyta co dalej jest napisane, skomentuje, nawiąże się jakaś dyskusja. I chyba właśnie o to chodzi. Przy okazji wiele osób się dowie, że nie zawsze uwolnienie źródeł oznacza możliwość przeportowania gry.
[#7] Re: ID Software znowu "uwalnia"
W odpowiedzi na komentarz #6


Ale neswem sugerujesz ze uwolniono wszytskie zrodla. A tak nie jest.

Na AND nie musze komentowac, bo juz mnie uprzedzono :)
[#8] Re: ID Software znowu "uwalnia"
W odpowiedzi na komentarz #7


Sądzę, że to tylko twoja interpretacja. Ja tak tej wiadomości nawet na Amiga-news.de nie odczytałem.
[#9] Re: ID Software znowu "uwalnia"
oczywiscie ze moja interpretacja. ale zauwaz ze elf i Sventevith zinterpretowali to podobnie.



w #6 piszesz ze czytles w #8 ze nie, co napiszesz w #10?
[#10] Re: ID Software znowu "uwalnia"
W odpowiedzi na komentarz #5


Jest wiele newsów, które mogą zaciekawić potencjalnego amigowca, ale i tak ich nie wstawiamy bo "nie są amigowe" lub/i "nie kwalifikują się do profilu portalu". Uważam, że to też nie jest dobre i czasami przydałaby się jakaś odmiana.
[#11] Re: ID Software znowu "uwalnia"
W odpowiedzi na komentarz #9


w #6 piszesz ze czytles w #8 ze nie, co napiszesz w #10?


W #6 napisałem, cytuję: Przeczytałem zarówno komentarze jak i źródło newsa.


W #8 napisałem, cytuję: Ja tak tej wiadomości nawet na Amiga-news.de nie odczytałem.


Chyba jest różnica? :)
[#12] Re: ID Software znowu "uwalnia"
Na amiga-news.de powinieneś w ten sam sposób skomentować

Przeczytałem zarówno komentarze jak i źródło newsa.



zrozumialem to tak ze na and to czytales. a news jest ok. imo warty zamieszczenia. :) dobra, koniec komentowania czas na ET. juz ze 3h nie gralem :) milego wieczoru
[#13] Re: ID Software znowu "uwalnia"
Ale nie ma co sie martwic. Do sportowania jest pleno konkretnych gier na www.sf.net :D
[#14] Re: ID Software znowu "uwalnia"
A ja przeczytałem newsa i byłem dziś na A-N.D ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem