Komentowana treść: AROS na AmigaOne
[#1] Re: AROS na AmigaOne
Bardzo dobrze ze AROS nie bedzie "zapomnianym systemem na pececie" :)

[#2] Re: AROS na AmigaOne
Szkoda tylko, że na AROSa tak samo łatwo przeportować Mozillę czy OpenOffice jak na AmigaOS czy MorphOS ;)
[#3] Re: AROS na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #2




a po coz ci mozilla na owym arosie, skoro on i tak chodzi pod linuchem, a na linucha mozilla jest.
[#4] Re: AROS na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #3


AROS moze chodzic rowniez samodzielenie, bez pomocy zadnego linuxa :) Ale i tak Mozilla jest bez sensu, bo AROS nie dorobil sie jeszcze stosu TCP/IP ;)
[#5] Re: AROS na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #4


Ale i tak Mozilla jest bez sensu, bo AROS nie dorobil sie jeszcze stosu TCP/IP ;)



Uważaj marcik bo wywołasz burzę ;) Jeszcze ktoś zarzuci, że przecież MorphOS też się nie dorobił stosu TCP/IP

A tak bardziej poważnie i zupełnie nie na temat to mam nadzieję, że już od przyszłej wersji MorphOS będzie zawierał w końcu to AmiTCP. Chyba, że pisanie GUI do tego stosu jest arcytrudne lub może ma bardzo niski priorytet dla MOST.
[#6] Re: AROS na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #5


Eee, ale na MOSie mozna uruchomic jakis inny stos TCP/IP, co w wypadku AROS jest raczej niemozliwe. Ale po chwili zastonowienia - jednak masz racje, nieopacznie to napisalem i nie przenalazilowalem wszystkich mozilwych przekrecen mojego komenta ;)

A co do stosu w MOSie - wedlug mnie tez juz powinien byc w nowym MOSie. W koncu od 1.4 minela kupa czasu i mieli duzo czasu na dorobienie GUIa, a poza tym powinien on miec wysoki piorytet, bo duuuzo userow czeka na natywny stos.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem