Komentowana treść: Nowe screenshoty AmigaOS4
[#1] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
Ladne te szoty. W koncu gorna belka pokazuje ciekawe informacje, a w playerze ogg jest odtwarzany :)
[#2] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
Ladny, przezroczysty AmiDock u dolu, u gory ikonki png (a mialo nie byc!) i ZoneXplorer dziala! Ostatnio pokazywalem znajomemu OS4 - powiedzial ze mu to za bardzo KDE przypomina. To chyba komplement!:)
[#3] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #2


u gory ikonki png (a mialo nie byc!)



Chyba nie. To sa zwykle ikonki 8-bit. Ikonki PNG poki co, nie sa planowane w systemie (chyba ze przez zewnetrzne aplikacje).
[#4] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
Masz racje, wlasnie znalazlem na AmigaWorld:



"There won't be any PNG support per default in OS 4.0, but we're hoping that PowerIcons will be ported."



Ale ikonki i tak sa fajne.:D
[#5] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #1


Jakie to ludzie różne gusta mają. Dla mnie te gradienty i grafiki systemowych gadżetów po prostu odrzucają!
[#6] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #5


Dlatego o gustach się nie dyskutuje;). Chociaż jak dla mnie to jest to wszystko jakieś szare i bez wyrazu, zupełnie jak WB 3.1 w 8 kolorach;) Na szczęście OS4 ma mieć duże możliwości konfiguracji wyglądu, więc u mnie będzie wyglądał ładniej:D
[#7] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #4


Są w 256 kolorach i każda ma niezależną paletę.

[#8] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
Ciekawym, czy ta przeźroczystość działa jak trzeba (tzn odświeżanie tła które jest pod spodem).
[#9] Re: Nowe screenshoty AmigaOS4
znowu screenshoty zamiast konkretow. ech, juz nawet nie wypada sie z tego smiac. tragedia normalnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem