Komentowana treść: Saxonia 3
[#1] Re: Saxonia 3
już od ponad tygodnia mam. :)
[#2] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #1


[#3] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #1


Masz znajomych w grupie Void?
[#4] Re: Saxonia 3
Dla mnie to nie magazyn tylko zbior niepotrzebnych plikow. Na karcie graficznej on nie dziala! Ile jeszcze lat scenowcy beda jechali na AGA? Ludzie zabijacie w ten sposob Amige!
[#5] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #4


Poprostu Amiga się podzieliła na dwie platformy. Tamta, która oni pamiętają i odpalają czasem żeby sobie powspominać stare dobre czasy i ta którą używają tacy jak my na codzień. Jakby oni używali normalnie Amig to na pewno już dawno zapomnieliby co to jest AGAta. Kij im w oko. Czasem to się cieszę, że Pegasos nie ma w nazwie "Amiga". Przynajmniej nie ciągnie za soba tych ogonów w postaci złego wyobrażenia o tej platformie. Przejmuje z niej tylko plusy, spuszczając wodę po minusach. Ja się między innymi dlatego wypisałem z amigascene-pl. Człowiek, który normalnie używa dzisiejszej Amigi raczej nie ma tam czego szukać i tylko się denerwuje...



Acha, żeby nie było znowu kłótni - AmigaONE z AmigaOS4 też spełnia taka rolę jak Pegasos tylko niestety ma trudniej, bo w nazwie ma to nieszczęsne "Amiga" i nostalgikom się kojarzy z tym co już dawno leży na półce obok C64, Spectruma, Amstrada czy małego Atari. :(
[#6] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #3


Rumrunner to odpowiedni znajomy? :D Ale tak poważnie to jako nieliczny miałem maga od niego zaraz po wydaniu. Nie to, żeby to jakieś zajebisty honor był, ale sam pytałeś! :)

[#7] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #4 i #5


Mówicie AGA? No to wam powiem, że ten mag odpala się na kościach... ECS... Tragicznie to wygląda, ale tam za granicą mają jakąś swoją dziwną, pokręconą politykę. Wysmażę o tym artycooliq, więc watch out! :P
[#8] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #6


Cynk mogłeś chociaż dać :D
[#9] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #7


Do Saxonii?
[#10] Re: Saxonia 3
uszanowanie w dzisiejszych realiach do wszystkiego co wychodzi na amigowe scenie ale nie oszukujmy sie: wiekszej lipy to ja nigdy nie i widzialem :/ Wielka swapperska kozacka grupa i takie lipstwo wydaje? Czyz kod nie jest w Amosie? Spojrzcie na scroling na poczatku i na topaz w 320/256. Pozatym znam corectora/void jak brata :P wychowalem go w radiatorze. Pozdrowionka i czekajcie ludziska na cos konkretnego :P
[#11] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #9 i #8




A bo ja wiedziałem, że wy takie newsy chcecie? :) Obiecuję poprawę! :)



Do Saxonii?



Nieee... Do EC, a w polsce pewnie do nadchodzącego "Seven Days".
[#12] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #5


"dlatego wypisalem z amigascene-pl" - ja tez wypisalem sie z tego szamba; sa tam ludzie ktorzy sami siebie oklamuja, wspolczuje im
[#13] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #5


"AmigaONE z AmigaOS4 tez spelnia taka role jak Pegasos tylko niestety ma trudniej, bo w nazwie ma to nieszczesne "Amiga" i nostalgikom sie kojarzy z tym co juz dawno lezy na polce obok C64, Spectruma, Amstrada czy malego Atari" - a ja jeszcze powalcze o dobre imie Amigi, jeszcze jeden raz:)



Ômierę amigowej pseudo-scenie!
[#14] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #13


Śmierć amigowej pseudo-scenie!

A jaka/która to?
[#15] Re: Saxonia 3
W odpowiedzi na komentarz #14


Zapisz sie na amigascene-pl a sie dowiesz!:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem