Komentowana treść: Ranking RC5-72/OGR-25
[#1] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
Pare spraw technicznych:

- dane są aktualizowane codziennie. Skrypt służący do aktualizacji uruchamiany jest automatycznie przez serwer.

- do statystyk dopisałem kilka osób, które biorą udział w RC5-72 bądź OGR-25 i odwiedzają lub odwiedzały PPA, jeśli jednak ktoś zechce bym go usunął proszę dać mi znać o tym,



Poza tym mam nadzieje, że pomysł spotka się z jakimś zainteresowaniem

Chyba, że RC5 czy OGR mało kto u nas liczy ;)

BTW Statystyka dla OGR-25 została dodana, choć wiemy że OGR-25 może za jakiś ok. rok się skończy, ale mimo wszystko niech będzie statystyka tego choćby przez ten okres czasu.



Połamania kluczy (czy czego to się życzy przy takich okazjach ;)
[#2] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
No ja RC5 czy OGR nie licze ( na 040 ? ), ale bardzo chetnie bede sledzil liste. Nie usuwajcie tego z portalu
[#3] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
W odpowiedzi na komentarz #1


Dostałeś mój email?
[#4] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
Ale jazda! no nie mogę :))))))))))))))))))))))))))))

Zajebiście! Już mi po głowie chodziło od tygodnia czy coś podobnego nie zrobić czy jak to zrobić... i kogo pomęczyć ;)

No pięknie! Gratulacje!

To ja wracam do łamania kluczy.. pa!

[#5] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
W odpowiedzi na komentarz #3


Dostałem.
[#6] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
W odpowiedzi na komentarz #5


To co tak mało ludzików w tabelce?



PS. Wiesz, ze przy odpowiadaniu na forum w trybie bez wątków źle działa cytowanie? Cytowany jest zawsze ostatni koment a nie ten, przy którym się kliknęło "odpowiedz".
[#7] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
W odpowiedzi na komentarz #6


To co tak mało ludzików w tabelce?



Dane muszą być jeszcze zweryfikowane. Zajme się tym jak się wyśpie :) Na razie sprawdziłem kilka losowo wybranych osób i okazuje się, że może być "troche" nieaktualnych danych, ale postaram się to jeszcze sprawdzić. Wiesz jak jest, niektórym mogło się już np. znudzić RC5 czy OGR, etc. Mimo to postaram się sprawdzić.



PS. Wiesz, ze przy odpowiadaniu na forum w trybie bez wątków źle działa cytowanie? Cytowany jest zawsze ostatni koment a nie ten, przy którym się kliknęło "odpowiedz".



Nie wiedziałem o tym, sprawdziłem i faktycznie, w trybie bez wątków cytowanie działa tak jak napisałeś. Dopisze to do listy błędów, a jak przyjdzie odpowiednia pora to może i naprawie



Dzięki za podesłaną listę i zgłoszenie błędu na forum.



Jeśli ktoś znalazł na stronie jakiś błąd to proszę się nie krępować i zgłaszać
[#8] Re: Ranking RC5-72/OGR-25
Był jeszcze błąd przy dodawaniu nowych uczestników do listy OGR-25 (po dodaniu nowego dane były niepoprawnie aktualizowane). Na szczęście udało mi się go usunąć.



Wracając do listy, która podesłał mi Jacek... Nie wiem którzy z ludzi z tej listy nadal interesują się Amigą i czy chcieliby być na takiej liście u nas. Wiele z tych osób już nie istnieje w statystykach, są tacy co liczą jeszcze, ale nie widziałem lub nie pamiętam by zaglądali na naszą stronę (a tylko takich co odwiedzali bądź odwiedzają ewentualnie mógłbym dopisać bez ich zgody, opierając się na nazwijmy to domniemanej zgodzie na umieszczenie na tej liście statystyk, która powstała).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem