Komentowana treść: Pierwsze wrażenia
[#1] Re: Pierwsze wrażenia
No z anglika to nie jestem obcykany na 5, ale na podanej stronie po lewej wyczytalem cos siekawego w dziale Recent Links :P
[#2] Re: Pierwsze wrażenia
Ha, na AmigaWorld mozna glosowac (po zarejestrowaniu sie na portalu) na ulubione strony, ja PPA dalem 10!:D
[#3] Re: Pierwsze wrażenia
Ja też dałem dyszkę na PPA
[#4] Re: Pierwsze wrażenia
...a ja tylko 9. 1 punkt odjąłem za zbyt dużą ilość PegaZowców na PePeAa..Mogli by se założyć własny portal. W końcu jak się tłumaczy PPA?
[#5] Re: Pierwsze wrażenia
W odpowiedzi na komentarz #4


Pegasosowy Portal Amigowy?
[#6] Re: Pierwsze wrażenia
W odpowiedzi na komentarz #5


Hehehe. :D Bardzo dobre. Mozna pojsc dalej i narazic sie niektorym jeszcze bardziej - Pegasosowy Portal Antyamigowy. ;)
[#7] Re: Pierwsze wrażenia
W odpowiedzi na komentarz #4


Sugerujesz zeby w ogole olac Pegaza? Moim zdaniem nie faworyzujemy zadnego z rozwiazan.
[#8] Re: Pierwsze wrażenia
W odpowiedzi na komentarz #4


Pegaz Pegazowi Amigą
[#9] Re: Pierwsze wrażenia
Zastanawia mnie te 2MB graphics mem free... CHIP mem rulezuje?
[#10] Re: Pierwsze wrażenia
W odpowiedzi na komentarz #9


Jak to już ktoś, kiedyś i gdzieś napisał: w ramach zgodności ze starym softem "udawany" jest chip;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem