Komentowana treść: Dla majsterkowiczów
[#1] Re: Dla majsterkowiczów
Naprawde dobre
[#2] Re: Dla majsterkowiczów
To jest naprawdę super!!

Do tego player VCD jeszcze by się przydał. :D

BTW: Mam takiego trackballa w pc, szajs totalny, nie umywa sie do mojego starego amigowego.
[#3] Re: Dla majsterkowiczów
Ciekaw jestem czy taki patent pasowałby do poloneza (margines, daj znać)
[#4] Re: Dla majsterkowiczów
Jednego tylko nie rozumiem... MP3 na A600?...
[#5] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #4


MAS - i wszystko jasne;).
[#6] Re: Dla majsterkowiczów
Nie chcę być cyniczny, ale w polsce na pewno od razu na jakimś parkingu znalazłby się jakiś amator gadżetów wchodzących w skład tego urządzenia... Niekoniecznie amigowiec.
[#7] Re: Dla majsterkowiczów
Woow... niezły patent. Ja chce coś takiego w swoim Wartburgu 353 DELUXE :D !!! Ciekawe tylko czy po odpaleniu Amigi starczy fazy na światła i kierunkowskazy (o poważniejszych rzeczach nawet nie wspomne ;) ). ALE POMYSŁ JEST GIT!
[#8] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #6


Wiesz, w Polsce niekoniecznie takie urządzenie trzeba mieć w samochodzie żeby wzbudziło zainteresowanie amatorów sprzętu rtv na parkingu:D
[#9] Re: Dla majsterkowiczów
ja tam wole zwykle radio z odtwarzaczem mp3. a na a600 wole sobie grac. panienek tez na to nie wyrwie bo a600 ma tylko 3 diody :)
[#10] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #8


Cóż, niezaprzeczalny fakt. W polsce kradną nawet głośniki z dziurawymi membranami...
[#11] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #10


I piętnastoletnie, rozlatujące się Fiaty Uno z boingballami.
[#12] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #7




Dzisiejsze komputery (czyt. PeCety ) faktycznie pobierają dużo mocy... ale A600 (z całym potrzebnym sprzętem...) max 35W - to nie powinno przciążyć Twojego Wartburga

Pozdrawiam!
[#13] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #9


No przecież gostek na tym też gra, niżej jest opisane.
[#14] Re: Dla majsterkowiczów
Pewnie jakbym coś takiego zamontował w aucie to zaraz jakiś "Byznesmen" w garniturze "adidas" złożyłby mi ofertę nie do odrzucenia :D. A jak nie on to pewnie polska polycja zgarnęła by mi to, bo pewnie to jakies nielegalne urządzenie szpiegowskie, albo inne takie cudo ;);):)
[#15] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #2


Buu, aż mnie sumienie ruszyło na wspomnienie Twojego trackballa... naprawdę... ja... ja sie postaram!
[#16] Re: Dla majsterkowiczów
W odpowiedzi na komentarz #9




Takie co leca tylko na dobre samochody i radioodtwarzacze mp3 lepiej sobie darowac...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem