Komentowana treść: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
[#1] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
Przyznajcie się tak z ręką na sercu - udało sie komuś parę rzeczy tym ściągnąć? Kogo mam pocałować żeby to zaczęło działać? ;)
[#2] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
Kto pierwszy w portalu PPA odwazy sie uruchomic i opisac instalacje MLDonkey`a ??
[#3] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #1


Po pierwsze - prosze bez calowania ;)

A teraz maly HOWTO. Zaciagasz archiwum, rozpakowujesz, kopiujesz jeden z dostarczonych plikow servers.ini do katalogu z programem, zmieniasz w pliku download_expert.ini html_mods na false, laczysz sie z przegladarki na http://localhost:4080/ a potem modlisz sie, aby uzyskac jakies polaczenie ;) Dalej tylko search i sciagnie :)
[#4] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #1


No mi jak na razie ściąga torrenta bez problemów. Łączę się z programem przez telnet localhost 4000 :)
[#5] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
No fajnie - musze sprobowac. A tego GUIa nie uzywacie?
[#6] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #5


Jakiego "GUIa" ? ;)
[#7] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #6


No ten Donkey ma GUIa, a piszecie o jakims szukaniu przez www. Mi by sie bardziej podobal taki GUI, bo jest bardzo sympatyczny. :) Ja od zawsze lubilem MUI ale na pegazie to poprostu uwielbiam. :)
[#8] Re: MLDonkey 2.5-10 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #7


Jak testowalem tego GUIa to nie udalo mi sie nic z nim zrobic i sam autor mowi, ze jeszcze musi nad nim popracowac. A obsluga przez www jest, po przywyczajeniu sie, przyjemna, tylko szkoda, ze uzywa CSSow i przez to na ami-browserach wyglada jak wyglada...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem