Komentowana treść: WindowBar 1.7
[#1] Re: WindowBar 1.7
Wielkie brawa dla autora.

W obecnej wersji trudno sie do czegokolwiek przyczepic :D
[#2] Re: WindowBar 1.7
Ja bym jeszcze poprosił autora o dodanie wskaźnika zajętości procesora PPC (tak tylko przypominam Ci o tym MinisterQ) :D
[#3] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #2


Będzie zajętość PPC prędzej czy później wskazywana, tylko złowię jakiegoś chętnego i dyspozycyjnego betatestera z ppc ;)
[#4] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #1


Jeszcze jest dużo do zrobienia, muszę zacząć powoli próbować natywne wersje dla MOSa kompilować (i poprawić niekompatybilności z MOSem), preferencje MUI dorobić... A i pewnie kilka bugów się w obecnej wersji jeszcze znajdzie. Niemniej na razie windowbara odstawiam, czas na AmiGG, albo coś innego. ;)
[#5] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #4


tak tak GG to wspaniały pomysł.... :P
[#6] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #4


"czas na AmiGG"



Jakie AmiGG? Ludzie, nic nie wiem. Opowiadaj! Ma to coś wspólnego z konkurentem Gadami po którym od jakiegoś czasu słuch zaginął, czy to tylko zbieg nazw?



Jak zastanawiasz się co robić to pozwolisz, że delikatnie zasugeruję Mozillę...
[#7] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #6


Jakiś czas temu namówiłem MQ do tego aby skontaktował się z autorem AmiGG i poprosił o źródła, no i stało się... o ile MQ nie opóści chęć tworzenia, to myślę że niebawem możemy spodziewać się kolejnej wersji tego programu :D
[#8] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #3


A ja i Szulu Ci nie wystarczymy? :D A tak przy okazji... wskaźnik zajętości CPU (68k) jakoś nie działa u mnie, ale o tym (i nie tylko) to na #amiga.rulez porozmawiamy
[#9] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #8


A ja i Szulu Ci nie wystarczymy?



Szulu nie odpowiada juz na drugiego maila z kolei. ;) A co do Ciebie, to jeszcze nie próbowałem Twojej dyspozycyjności ;)



wskaźnik zajętości CPU (68k) jakoś nie działa u mnie, ale o tym (i nie tylko) to na #amiga.rulez porozmawiamy



Jak tylko wrócę do okolic, gdzie działa IRC ;)
[#10] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #6


Ma to coś wspólnego z konkurentem Gadami po którym od jakiegoś czasu słuch zaginął



Tak.:)



czy to tylko zbieg nazw?



Taka "zbieżność nazw" była by moim zdaniem niewybaczalna. ;)



Jak zastanawiasz się co robić to pozwolisz, że delikatnie zasugeruję Mozillę...



Wiesz, ja nie myślałem że chcesz mojego samobójstwa, jeśli tak, to po prostu powiedz, a wyjdę na balkon i po prostu skoczę. ;)
[#11] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #9


No nie odpowiadam bo w domu siedzę i nawet nie wiedziałem, że już 2 maile przyszły:) Ale spokojnie za tydzień będę znowu przy Ami i nadrobię wszystkie zaległości wobec Ciebie:D Powiem więcej, będę bardziej dyspozycyjny niż byłem wcześniej, więc przygotuj się na megabajty raportów;)
[#12] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #10


Ale pomyśl jak będziesz sławny po zrobieniu amigowej Mozilli. Normalnie byś rządził. :D Zanczy i tak rządzisz ale wtedy to byłbys bogiem. Wyobraź sobie te tłumy wielbicieli, autografy, wywiady. Marne pare lat w samotności, zamkniętym pomieszczeniu przed monitorem i świat leży u stóp. :D Amigowy świat...
[#13] Re: WindowBar 1.7
Po Mozilli koniecznie zabierz sie za OpenOffice! Jak skonczysz to zaden byly amigowec nie bedzie sie juz mogl wymowic na brak "przegladarki WWW z prawdziwego zdarzenia" (chociaz jeden z drugim widzial tylko IBrowse 1.x!) i "profesjonalnego programu do edycji tekstu zgodnego z uczelnianym Wordem".
[#14] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #13


Jak skonczysz to zaden byly amigowec nie bedzie sie juz mogl wymowic na brak "przegladarki WWW z prawdziwego zdarzenia" (chociaz jeden z drugim widzial tylko IBrowse 1.x!

Ja jestem ciagle amigowcem (no, pegazowcem, ale to szczegol :)), widzialem i uzywalem wszystkich ami-browsery uwazam, ze nie ma przegladarki WWW z prawdziwego zdarzenia :).

[#15] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #14


Moze i nie ma, ale musisz przyznac ze roznica pomiedzy IB1.x a IB2.3 jest duza. A niektorzy widza amigowe WWW przez pryzmat IB1.x (bo wtedy sprzedali Amigi!).
[#16] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #15


Roznica jest duza, ale przegladraka www ciagle nie jest. Ot, co najwyzej przegladrka plikow html z mozliwoscia pokazywania obrazkow :)
[#17] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #13


Dobra, Mozilla, Ofice, zbieram podpisy na więcej. Co jeszcze? :D
[#18] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #17




Resident Evil Code Veronika

Zrodel nie ma ale pomoge, zrobimy od podstaw

:)
[#19] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #16




Na szczescie na Pegazie smiga Linux o MacOS to mozna sie poratowac :)



[#20] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #19

Ale pod linuxemPPC nie ma obslugi vflasha.... to juz pod mosem jest
lepiej, szczatkowo (stara wersja), ale jest obslugiwany....
[#21] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #17


To ja moze ulatwie Ci zadanie. Portnij MOLa, a dobre przegldarki www i ofisy stana otworem. ;) Oraz wieeele innego softu. Tylko nie mow, ze moge na Linuxie go miec, bo zeby go odpalic to bym musial MOSa resetowac. Gdyby MOL dzialal pod MOSem to na jednym ekranie ofis, a na drugim Ambient. :)



Jesli nie masz dostepu do MOSa to przygarne Cie na ferie. ;)
[#22] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #21


Nie, nie będę taki brzydki, i nie będę Ci odbierał dostępu do własnego, kochanego pegasosa. ;)
[#23] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #22


Poswiecilbym sie dla sprawy. ;)
[#24] Re: WindowBar 1.7
W odpowiedzi na komentarz #23


Nie wiesz co mówisz. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem