Komentowana treść: Interaktywny Człowiek Pudełko
[#1] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Coś chyba z linkiem nie tak.
[#2] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Udał mi się ukończyć za 4 razem ). Trochę liniowa fabuła, ale fajna.
[#3] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
W odpowiedzi na komentarz #1


Pewnie "http://" zabrakło... ;)
[#4] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Czlowiek Pudelko RULEZ! :D
[#5] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Kultowy Czlowiek Pudelko, o dzieki autorze za wspaniala rozrywke :) W ACSie wszystkie odcinki czytalem :)
[#6] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
...szkoda tylko że limit strony się szybko wyczerpuje..a ja nie mam komóry by tozmienić
[#7] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
A ja sobie nie popatrzyłem. Dzienny limit przekroczony, a jest dopiero południe... :(
[#8] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Ale jaja... Przepraszam wszystkich za ten "limit strony" chociaż to nie ja jestem jej właścicielem. Nigdy przedtem coś takiego się nie zdarzało! Chyba za dużo ludzi chciało zagrać...
[#9] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
Jako administrator strony musze wyrazić żal z powodu zatyukania się serwera... :(



Wynika to z przyczyn niezależnych odemnie.
[#10] Re: Interaktywny Człowiek Pudełko
OK. Mam :) Pogram jutro sobie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem