Komentowana treść: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
[#1] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu


a moze by tak gdzies w centrum Polski? ;)
[#2] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #1

Jeśli chodzi o centrum Polski, to o ile mi wiadomo na wiosnę ma się w
Łodzi odbyć Amiga Meeting, na którym myślę niejeden Pegasos (w tym
dwójki) się pojawi. Ja też się wybieram.
[#3] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Kurde. Wszedzie by trzeba jechać. Może z Wrocka ktoś mi pokaże Pegasosa i AmigaOne ? :D
[#4] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Ostroleka bedzie.

Jak co ze swoim stuffem i pegazami.

Lomza pewnie tez
[#5] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Ja bardzo chętnie bym zobaczył najnowszego Pegaza a najlepiej żeby prezentacja odbyła sie w miejscu publicznym może w jakimś hipermarkecie albo na jakiejś imprezie miastowej ;)
[#6] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Ja bardzo chętnie bym zobaczył najnowszego Pegaza a najlepiej żeby prezentacja odbyła sie w miejscu publicznym może w jakimś hipermarkecie albo na jakiejś imprezie miastowej ;)
[#7] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Kurcze nareszcie jakiś ziomek Nareszcie nie trzeba by było jechać na koniec Polski :D W każdym razie żubr z H-ki też będzie. Pozdrawiam.
[#8] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Może proponuję ustalenie dnia tygodnia najpierw. Wstępnie
nienajgorszym pomysłem wydaje mi się sobota.
[#9] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
/me już czeka na Amiga Meeting. Mam chrapkę na jakieś dobrze zorganizowanie prezentacje MorphOSa i OS4.
[#10] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Ja napweno

[#11] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Super, o ile będzie w czasie mojego zjazdu na PB to się zjawiam (czyli jakaś sobota jak najbardziej).
[#12] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #9


Prezentacji OS4 możemy nie dożyć
[#13] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
Pojade jesli prezentacja bedzie w promieniu 200 km od katowic :P
[#14] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
HMM. To ciekawa rzecz. Chętnie się wybiorę... Kiedy? Sobota rzeczywiście jest dobrym pomysłem. 28.II. ??
[#15] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #14

Nie, najwcześniej to będzie pod koniec marca a prawdopodobnie w
kwietniu.
[#16] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #15




ja tez sie na 100% pojawie, jak termin bedzie znany to sprobujemy podlansowac spotkanie w lokalnych mediach, moze ktos wpadnie jeszcze? :)
[#17] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #16




Jak Pan OMC. Redaktor Makak napisze to przyjdą rzesze :)

Ja na 100% także i może jacyś znajomi ?! gdzie się o tym dowiadywać ? tutaj na newsach?
[#18] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #17


Nie chciałbym wypowiadać się w imieniu Krashana, ale podejrzewam, że w momencie gdy już wszystko będzie ustalone pojawi się stosowna informacja.
[#19] Re: Prezentacja MorphOS-a na Podlasiu
W odpowiedzi na komentarz #17




mi tam glownie chodzi aby zarobic na piwo a nie aby ktos jeszcze wpadal, choc zawsze milo... a skoro bylem kiedys na zlocie milosnikow descent freespace, ktory wygladal tak ze przyszlo sobie 5 osob i gralo na dwoch kompach, to prezentacja pegasosa bedzie impreza porownywalna niemal z wielkimi targami komputerowymi :))
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem