Komentowana treść: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
[#1] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
WOW Jestem w szoku !!!
[#2] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
cos niesamowitego, serwer na Apache/1.3.26 (Unix) Debian GNU/Linux PHP/4.1.2. ciekawe ile takich unikatow jest w sieci...
[#3] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
Uwazam, ze szkoda takiej maszyny na serwer. :) Do tego mozna kupic "byleco", a taka AmigaONE jest marzeniem niejednego rulezowca i moglaby ac komus kuuupe radochy zamiast stac robic za serwer. No ale z drugiej strony - jak ktos ja sobie kupil to moze z nia robic co chce. Wlasciwie w tej chwili to duzo wiecej taki zwyly uzytkownik nie zrobi... :D
[#4] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
ja bym tego AmigaOne nie nazwal jest to po prostu plyta teron z linuxem... podejrzewam ze juz troche serwerów na teronie jest, a nazwa to nazwa.
[#5] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #4


Jasne, nazwij sobie jak chcesz np. iMac. Jakby kupił Terona to by nazwał Teron.

[#6] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
Ludzie, ale macie problemy. To ja w takim razie mam linuxboxa-Pegaza z dziwnym MOSem i co ?

Szanuje, dokonania "konkurencji" (AmigaONE/OS4/Linux) i cieszy mnie, ze to wlasnie AmigaONE pracuje jako serwer www.

Mam teraz Pegaza, ale jesli pojawi sie w rozsadnej cenie AmigaONE, to dokupie ja do Pegaza.
[#7] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
wiecie co jest najsmieszniejsze? faza testowa tego serwera trwala 4 miesiace. 4 miechy potrzebowali! ROTFL!!!!!!!
[#8] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #7




bla bla bla, a ja mam karte voodoo5 i MOS rozpoznaje ja od wielu miesiecy jako Voodoo4..... powinienem tez ROTFL, ale po co...
[#9] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #7


...i przez 4 mies. nie zaliczył ani jednego padu. Po prostu go testowali czy nie będzie kłopotów z płytą lub Linuxem w warunkach normalnej pracy w dłuższym okr. czasu a nie w domciu przez kilka godzin. Podobno ich strona jest całkiem pokaźna i odwiedza ich sporo ludzi. Coś przynajmniej robią.



[#10] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #9


Jasssssssne.
[#11] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #10


Jasne pelne!
[#12] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
Zdziwiony jestem ;)

że nie działa na OS4 :(

może w 2010 roku będzie można ;)
[#13] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
No to co? DDOSujemy? ;)
[#14] Re: Pierwszy publiczny serwer na AmigaOne
IksNet L.I.V.E. !

By IksNet MEMBER! ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem