Komentowana treść: AmigaInsider - numer pierwszy
[#1] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
Dobra rzecz, nic tylko zazdrościć. W Polandzie mamy tyle naszych gazetek, że będzie chyba za dwie. O papierowych gazetach możemy pomarzyć. Aż chciałoby się powiedzieć: "Ach gdzież ty Pampuch jesteś, ach gdzież ty...?"
[#2] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #1


W Polandzie mamy tyle naszych gazetek, że będzie chyba za dwie.


Mamy? Możesz coś więcej napisać? Może po prosto nie kojarzę, ale z chęcią się z nimi zapoznam.
[#3] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #2


Miałem na myśli Exec i Amiga Minus
[#4] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #3


Napisałeś, że o papierowych możemy zapomnieć, czyli rozumiem, że masz na myśli wszelkie formy gazetek które w formatach HTML lub PDF możemy pobrać z sieci. Od kiedy eXec wydawany był w takiej formie i kiedy pojawił się ostatni Amiga Minus?
[#5] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
Tak, z textem, że w Polsce mamy 2 gazetki palnąłem bzdurę

przyznaję. Do niedawna nie miałem stałego łącza, mieszkam na zadupiu, gdyby nie PPA :D nie wiedziałbym co w Amidze piszczy
[#6] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #5


Przez moment myślałem, że o czymś nie wiem i naprawdę się naszykowałem na jakąś lekturę :)
[#7] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #5




Aktualnie jedyne elektroniczne (i jedyne w ogole) czasopismo amigowe to PPA :)
[#8] Re: AmigaInsider - numer pierwszy
W odpowiedzi na komentarz #6


A my w scislej tajemnicy cos robimy!:) Mysle ze juz niedlugo (pozna wiosna, lato) magazyn (MUI+MP3) ujzy swiatlo dzienne. Ci ktorzy sa zainteresowani wspolpraca (teksty, grafika i mp3) niech pisza na mojego maila!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem