Komentowana treść: AWeb - stan prac
[#1] Re: AWeb - stan prac
Może w końcu doczekamy się na Amidze jakiejś przeglądarki dorównującej (nie musi być lepsza ) Internet Exploderowi
[#2] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #1

Może się doczekamy, ale raczej nie będzie to AWeb...
[#3] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #2


A na co najpredzej stawiasz?
[#4] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #3

Widzac "postep" prac stawiam na każdą inną przeglądarkę rozwijaną
jeszcze pod amigaos-like systemami Chyba najszybciej (choc i tak
wolno) rozwija sie voyager...
[#5] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #3

Mimo wszystko na port jakiejś okrojonej wersji Mozilli. Obserwując
postępy przy amigowych przeglądarkach.
[#6] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #4


Voy sie rozwija? Ja myslalem ze stoi w miescu, poniewaz ostatnio nigdzie nie widzialem zadnych wiesci o nowej wersji, a sam uzywam IB 2.3. Od lat strona vaporu nie jest uaktualniania, wiec jak to jest z rozwojem Voyagera?
[#7] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #6

To, ze ty nie widziales, nie znaczy, ze takich wersji nie ma...
Ostatnia wersja dostepna na stronie to 3.3.12x, ja mam stra 3.4.4
(choc nowszą niż ta dostępna na tamtej stronie), a developerzy maja
wersje nowsze (moja jest z sierpnia :)))
[#8] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #7


No wiec musze Ci wierzyc na slowo skoro V rozwija sie w takiej tajemnicy.
[#9] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #8


V nie rozwija sie w tajemnicy, ale w srodowisku MOSa. Z MOSem 1.4 byl dostarczany V w wersji 3.4.4
[#10] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #8


Zwolennik AOS4 i ma pretensje o tajemnice? ;)
[#11] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #7

Ja mam 3.4.6 z 22 września 2003
[#12] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #10


Nie, po prostu interesuje sie amigowymi przegladarkami i ich rozwojem. No, szkoda ze postep prac w V nie jest podawany szerszemu gronu.
[#13] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #12


No ale skoro V jest rozwijany na MOSa to chyba nie jest już amigową przeglądarką? ;)
[#14] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #13


Wlasnie, aktualnie wersje sa juz ex-AmigaOS-owe, co i tak nie zmienia mojego zainteresowania ta przegladarka. Ciekawe czy jakies nastepne wersje beda pod AOS-a.
[#15] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #14

Mam nadzieje, ze nie bedzie to priorytetem, bo to chamowalo rozwoj
voyagera... do wersji 3.3.12x starano sie by wszedzie to dzialalo,
przez co tracono duzo czasu na kombinowanie z rzeczami, ktore w mosie
sa w standardzie...
[#16] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #14


? Ty postawiłeś na inne rozwiązanie, po co się interesujesz czymś co jest ex-amigowe?



Zwolennicy AOS4 uwielbiają używać tego argumentu, gdy jakiś zwolennik MorphOSa drąży sprawy AOS4...
[#17] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #16


Ty postawiłeś na inne rozwiązanie, po co się interesujesz czymś co jest ex-amigowe?

Bo mam taka ochote.



Zwolennicy AOS4 uwielbiają używać tego argumentu, gdy jakiś zwolennik MorphOSa drąży sprawy AOS4...

Kto tu Ci cos drazy?
[#18] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #17


Bo mam taka ochote.



Świetny argument, bardzo chętnie go będę stosował.

[#19] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #18


Rozumiesz, mam taka ochote, nikt mnie do niczego nie zmusza, interesuje sie czym chce
[#20] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #19


Doskonale rozumiem. Szkoda że wielbiciele AOS4 na execu już mniej.
[#21] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #8


Skoro jest ";)tajny;)" Voyager, to może jest już jakiś, dajmy na to Photoshop, czy LightWavePPC, ech...a jakie gry w tajemnicy są robione?
[#22] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #20


O co Ci chodzi?
[#23] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #22




Jemu o nic nie chodzi.....Hiacynt juz taki jest.

Byly amigowiec.........

Swoja droga, PPA chyba nie wie, ze wpuscila lisa do kurnika.

[#24] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #23


Lisa powiadasz? Czym to argumentujesz? Tym, że MiniQ nie ma Amigi? Jego komentarzami?

Ja mam na to wszystko swój pogląd, który mnie raczej nie zawodzi.

Ja nie tylko patrzę na dokonania danej osoby, nie musi mieć wielkiego doświadczenia, a jak ma to lepiej o nim świadczy. Równie dobrze może to być jakaś nieznana mi osoba, polecona przez kofoś. Jak zobaczę w niej zapał, zainteresowanie tematem czy inne atuty to dam takiej osobie szansę. Poważna osoba się będzie starała, aby nie zawieść pokładanego w niej zaufania. Dla mnie się bardziej liczy to, że ktoś chce pomóć, a nie kim jest lub co posiada. Bylem widział w tym jakąś korzyść.

MiniQ akurat znam nie od roku, tylko dłużej, wiem co zrobił, wiem do czego jest zdolny. Jakoś do niego mam większe zaufanie niż do wielu innych, nazywających się amigowcami itp.

Była już mowa o tym, że komentarze to czyjaś prywatna sprawa, mogę sprzedawać pecety, a używać Amigi, oraz odwrotnie, a mojego szefa to nie będzie intereować, póki będę wykonywać swoje obowiązki.

Więc wybacz, ale ja tu jestem "Królem Lwem" i byle lis mi nie podskoczy.



Możecie odnieść mylne przekonanie, że PPA staje się portalem MOSowym, nie nasza wina, że więcej się dzieje w sprawach amigowych wokól Pegaza i MOSa. Jak tylko A1 będzie pod strzechami u więcej niż kilku osób, to zapewne będzie więcej do rozpisywania się na ten temat.

Cały czas szukam poważnej i kompetentnej osoby stojącej za AOS4/AOne, która się do nas przyłączy i będzie aktywna w PPA.

Kandydatów proszę kierować na adres redakcja@ppa.pl



Dziękuję za uwagę.
[#25] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #24




"Czym to argumentujesz? Jego komentarzami?"



Tak, jego komentarzami, znam przynajmniej kilkanascie osob, ktorym sie one nie podobaja i ktore z tego powodu przestaly odwiedzac konkurencyjny dla Was portal.

Probowalem MiniQ to uswiadomic, ale bezskutecznie jak widze.

Na szczescie wiekszosc czytajacych sie "samoogranicza".



"Była już mowa o tym, że komentarze to czyjaś prywatna sprawa"



Tak, to jak najbardziej prywatna sprawa, glupio mi teraz, bo moglem poprotu z ironicznym usmiechem przejsc do ciekawszych watkow.



"Możecie odnieść mylne przekonanie, że PPA staje się portalem MOSowym,"



Sam pisalem;)

Jakos nie odnosze takiego wrazenia:]



MiniQ zycze sukcesow w programowaniu (caly czas czekam na dopracowany WindowBar) i zimnej krwi przy czytaniu komentow.

I to by bylo na tyle.
[#26] Re: AWeb - stan prac
W odpowiedzi na komentarz #23


Jemu o nic nie chodzi.....Hiacynt juz taki jest.



Naturalnie masz rację, oczywiście w obrębie swojego wąskiego światopoglądu.



Byly amigowiec.........



I zabrzmiała smutna muzyka.



Ale to nic, bo:

MiniQ zycze sukcesow w programowaniu (caly czas czekam na dopracowany WindowBar)



I tu oto powracają dwa pytania: o logikę amigowców, i o to, co kogo czyni amigowcem. Ale nie! Nie odpowiadajcie proszę.



ze wpuscila lisa do kurnika



Tak, a ja je teraz wszystkie, biedne kurki, pozażynam, jedne po drugiej. Ale ze mnie wredny Hiacynt.

Szkoda gadać.



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem