Komentowana treść: CDPlayer 1.0
[#1] Re: CDPlayer 1.0


[#2] Re: CDPlayer 1.0
Narescie...
[#3] Re: CDPlayer 1.0
Sorki za pusty koment...to wlasnie kolejna wada V na MOSa, nie

odswierza strony lub robi to jak chce....

[#4] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #3


Lepiej pisz jaka wersja Voyagera, jaka wersja MOSa, bo znowu będzie przepychanka "a ja mam, a u mnie chodzi, ty nie możesz mieć" A propo samego playera; player jak player nic szczególnego.
[#5] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #4


Eeee a kto by tam Voyagera uzywal na Pegasosie. Ja tego uzywam tylko do sciagania SuperBundle. Domyslana przegladarka jest IBrowse 2.3 i raczej narazie nic jej nie przebija (zakladki rzadza). :)



Player faktycznie na kolana nie rzuca. Dlatego nie rezygnuje z amigowego Skandalfo Player, ktory dziala mi bez problemu. Tak nawiasem mowiac to ja plyt audio praktycznie nie uzywam. No ale jakis player do CD trzeba miec pod reka...
[#6] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #5


Eeee a kto by tam Voyagera uzywal na Pegasosie.

A podobno jest to najszybciej rozwijajaca sie przegladarka (ex-)amigowa.
[#7] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #6


Ja jak narazie to w niej rozwoju nie widzę. Widzę za to same wady. Chociaz nie - jest jeden szczegół lepszy. W porównaniu z amigowa wersją stabilność wzrosła kikaset razy. :D Po wywaleniu VFlasha Voyager jest całkiem stabilny. Nie używałem go zbyt długo ale naprawdę w porównaniu z amigowym to wymiata. Tylko powtarzam -ten plugin flaszowy od razu do śmieci (nawet nie wiem czy się da). Wolę żeby mi nie pokazało jakiegos flasza niż żeby sie przeglądarka powiesiła. Ja się ostatnio tak przyzwyczaiłem do zakładek, że na Macu używam tylko Netscape 7.01 (ostatni jaki działa na prehistorycznym MacOS 9.2), na PC Opery, a na Pegazie/Amidze IBrowse 2.3. AWeb_MOS też odpaliłem ze 2-3 razy ale nie bardzo widzę sens używania go skoro jest IBrowse 2.3.



A tak przy okazji - jak ktoś uważa, że Voyager jest taki fajny to niech odpali stronę obsługująca MLDonkey w IBrowse, AWeb i Voyager. :D
[#8] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #7


Dzieki za wyjasnienie co do mozliwosci V (ktorych sam nie moglem sprawdzic). Jak widac IB na razie przoduje w amigowych przegladarkach.

[#9] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #8

u kogo przoduje, u tego przoduje, ja IB nie uzywam :)) Co najwyzej do
testów, aby coś sprawdzić - podobnie jak aweba :)
[#10] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #9


Przy okazji cos zapytam. Czy to normalna cecha Voyagera, że nie da się skopiować jakiegokolwiek tekstu ze strony? Poprostu ciągnąc po stronie mysz z naciśniętym LMB tekst się nie zaznacza. Jeżeli nie licząc linków i gadżetów to strona jest tak jakby wyrenderowanym obrazkiem. A może coś gdzieś trzeba włączyć. Mam nadzieję, bo takiej przeglądarki to juz zupełnie nie dałoby sie używać. Przecież codziennie się kopiuje cos z jakiejs strony. Zresztą nawet jeżeli trzeba przełączyć to już sam fakt, że takie są ustawienia domyślne jest skandalem. :)
[#11] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #10

To niestety przypadlosc nowych wersji voyagera... Po prostu nie
zaimplementowano tego przepisujac go od podstaw....
[#12] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #11


Wobec tego jestem w 100% przekonany, że ten kto go pisze Voyagera na pewno go nie używa. :)
[#13] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #12


Pierwsze "go" z komentarza nr 11 proszę skierować do NIL ;)
[#14] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #5


Eeee a kto by tam Voyagera uzywal na Pegasosie. Ja tego uzywam tylko do sciagania SuperBundle.

A dlaczego V uzywasz do sciagania SB, nie mozesz IBrowsem?
[#15] Re: CDPlayer 1.0
W odpowiedzi na komentarz #14




SuperBundle mozna scignac tylko Voyagerem.



PS. To ja tylko z innego IP

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem