Komentowana treść: Wyrenderowana A500
[#1] Re: Wyrenderowana A500
Duża wersja tego obrazka znajduje się w GALLERIES/CINEMA 4D.

Długo myślałem, że to zdjęcie .
[#2] Re: Wyrenderowana A500
Link nie działa :(
[#3] Re: Wyrenderowana A500
Link nie dziala i przez to news jest warty tyle co nic... :(
[#4] Re: Wyrenderowana A500
Nie my adminujemy tamtą stronę, było ok, widać im coś padło. :/
[#5] Re: Wyrenderowana A500
W odpowiedzi na komentarz #4


Strona działa. Przed chwilą na niej byłem (na wszelki wypadek skorzystałem z innej przeglądarki, aby nie było, że z cache się czytało).
[#6] Re: Wyrenderowana A500
W odpowiedzi na komentarz #4


Tak bywa. Może ktoś ma ten picek u siebie i go podeśle? Albo zamieści gdzieś w sieci? A Aminet?
[#7] Re: Wyrenderowana A500
Jest też na A.org.

http://www.amiga.org/modules/myalbum/photo.php?lid=1684&cid=30
[#8] Re: Wyrenderowana A500
Veni,vidi, ściągnąłem !!!! Zarąbisty ray! Ciekawe czy liczył to na Ami czy na innym kompie ( cinema jest też na innych kompach ).

Generalnie, suuuper. Gdyby zrobić z tego animkę to 1 miejsce w Animaster murowane !!!
[#9] Re: Wyrenderowana A500
Super ray! Ale autor nie ustrzegł się błędów (które zauważyli ogladający na amiga.org);) Kto widział dyskietki z odwrotnie zamontowaną blaszką osłaniającą?;) No ale dzięki temu i dzięki innym uwagom będzie nowa wersja;)
[#10] Re: Wyrenderowana A500
Cholera! Od oglądania takich rayów szczęka boli!
[#11] Re: Wyrenderowana A500


O kurcze ! Ray jest wspanialy :) !!!
[#12] Re: Wyrenderowana A500


Naprawde niezly, na pierwszy rzut oka wyglada jak zdjecie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem