Komentowana treść: Amigowa Java pełznie do przodu
[#1] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
Nieważne, że pełznie. Ważne, że do przodu. No ale fajniej by było, gdyby troszkę przyśpieszyła. :)
[#2] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #1


Może numerki nie odzwierciedlają zaawansowania prac? ;)

[#3] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #2


Możliwe;) Co nie zmienia faktu, że numer 0.0.3 jakoś o "zaawansowaniu" mnie nie przekonuje;)
[#4] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #3


Zależy co autor chce mieć w wersji 1.0.

Przecież np. taki SimpleMail jest niby w wersji 0.23, a bez problemów obsługuje pocztę..

Więc numery wersji niczego nie mówią...
[#5] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #4


No i nie zapominajmy, że ten projekt wystartował z numerkiem chyba 0.0.0.0.0.2 :D
[#6] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
Aż tyle zachodu kosztuje napisanie apletu Javy pod Amigą? Komputer na rynku 20 lat, doskonały system, a Javy póki co brak!
[#7] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #6


Może gdyby tego nie robiła 1 osoba tylko opłacany zespół programistów to już dawno by to było;) Dobrze, że w ogóle coś powstaje.
[#8] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #6


Male sprostowanie - JAmiga to nie applet Javy dla Amigi, ale wirtualna maszyna Javy.
[#9] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
W odpowiedzi na komentarz #6


Jakiego apletu????

[#10] Re: Amigowa Java pełznie do przodu
Ja na razie to mam sny na Javie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem