Komentowana treść: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
[#1] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
"upgrade będzie gdy uznamy, że jest gotowy"








Pewnie gotowy bedzie w dniu wyjscia AOS4 :(

Jezeli tak, to jeszcze...po wakacjach?

Czy wiadomo juz kto jest tym "dobrym wujkiem" sponsorujacym Gensi? (nie siedze zabardzo w temacie, ale kiedys "cos sie plotkowalo na ten temat).
[#2] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
Czyli "when it's done". Frieden powinien dostać tantiemy. ;)

A tak poważniej, jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
[#3] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
Genesi czeka na OS4, zeby miec tez co pokazac. Pomyslcie jakie byly

terminy... na gwiazdke, po feriach zimowych...czy tak samo AOS nie

mial byc wypuszczony ?

[#4] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
No i użytkownicy klasików raczej mogą zapomnieć o MOSie... Szkoda, wielu tak na to czekało...
[#5] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
Klasyki pewnie prędzej zobaczą windę
[#6] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #2


Tantiemy powinna dostać firma 3DRealms, od której Frieden sobie to hasło 'pożyczył'.
[#7] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?


Po prostu programiści w swym pędzie za doskonaleniem systemu zapominają o użytkownikach. Nie ma też ich kto zatrzymać choć na chwilę aby wydać nową wersję systemu. Chwała im za to, że z takim zapałem rozwijają swoje dzieło. Tylko jeśli tak w nieskończoność będzie to trwać to trzeba zadać sobie proste pytanie. Po co? Z tego co wiem to my - użytkownicy jesteśmy jego odbiorcami, a jeśli go nie dostajemy, bądź nie możemy go kupić to jaki jest sens w jego dalszym rozwoju?



Sztuka dla sztuki. Ot co.



Mam jednak nadzieję, że coś drgnie. Wierzymy w Was. Nie zawiedźcie nas - w Was ostatnia nadzieja.



Tu już troszkę przesadziłeś :)
[#8] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #7


Wiesz, jak ktoś ma Pegaza to w kim ma mieć nadzieje?
[#9] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #8


Heh, raczej chodziło mi o ton tej wypowiedzi.
[#10] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
Nie jest to katastrofalna sytuacja, bo 1.4 juz jest i dziala. Genesi ponoc chce zaoszczedzic na technical supporcie i uniknac wypuszczania systemu 'po troszku'. Inaczej kazdy user by mial inny mix łatek i wersji...



Oficjalnej zapowiedzi z terminem jeszcze nie widzialem. To userzy taka presje robia i ustalaja im terminy (pierwsze pytania o 1.5 byly jeszcze przed premiera 1.4 :))



...ale wydac by juz mogli, bo sam sie doczekac nie moge :>



choc i tak maja wieksza czestotliwosc update'ow niz commodore =)
[#11] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #10




Ale pretensje nie sa o MOS 1.5 tylko o te kilka "bidnych" latek tak zaciekle ukrywanych. Ludzie wydali niemala kase na Pegaza, a teraz sie mecza. To jakas bzdura.

[#12] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #11


No bez przesady. Meczarnia to ja bym nie nazwal uzywania Pegasosa.
[#13] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #12




Twoj artykul zrobil swoje. Juz sa poprawki :)



[#14] Re: Publicystyka - MOS czy nie MOS?
W odpowiedzi na komentarz #13


Wiesz, szczerze watpie, ze to moj artek byl. ;) Pewnie sie tak zgralem w czasie. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem