Komentowana treść: Odzieżowa boingmania
[#1] Re: Odzieżowa boingmania
Ciekawe czy ta pani jest wliczona w cene polara ;)
[#2] Re: Odzieżowa boingmania
Jeszcze tylko dresów z boingballami brakuje Do czego to dzoszło...
[#3] Re: Odzieżowa boingmania
Ami-Opoly powa! Każdy amiekonomista powinien się w nią zaopatrzyć. Powinni ją sprzedawać z hasłem "Teraz i TY możesz zostać amibankrutem!". Może się złożymy po 5 euro i kupimy?
[#4] Re: Odzieżowa boingmania
Już jadę pociągiem a potem biegnę na stadion (do konkurencji) - no ten X lecia czy jak mu tam teraz...
[#5] Re: Odzieżowa boingmania
Poklikalem troche po tej stronce , i co znalazlem ?? Pegasosa I za 180 euro i Amige 1200HD za 300 euro..
[#6] Re: Odzieżowa boingmania
W odpowiedzi na komentarz #5


Widac ktory towar cenniejszy ;)
[#7] Re: Odzieżowa boingmania
W odpowiedzi na komentarz #6


Widac ktory towar cenniejszy ;)



Hehehe racja. :) AClassic ma wartosc muzelana. ;)
[#8] Re: Odzieżowa boingmania
A mnie się podoba piłka plażowa i koszulka Powered...

Nie widział ktoś czasem boinga, wielkości piłki ręcznej lub jakoś tak, plastikowy, chciałem sobie na TV położyć. Piłka plażowa za duża. Ale jakby jej podświetlanie do środka włożyć...
[#9] Re: Odzieżowa boingmania
W odpowiedzi na komentarz #8


Na ostatnim RR Meetingu można było kupić naklejki amigowe z folii samoprzylepnej. Kto widział moje ś.p. auto, to wie jak to wygląda. Taka folia trzyma doskonale na prawie każdej powierzchni i to latami (widziałem już tak obklejone obudowy).
[#10] Re: Odzieżowa boingmania
W odpowiedzi na komentarz #9


Heh, a ja teraz jestem w całym białym pokoju, ciekawe, czy udałoby mi się namówić na pomalowanie pokoju w czerwoną kratkę!? Chyba nic tego nie przebije!?
[#11] Re: Odzieżowa boingmania
Panowie, zbliża się lato. Amigowce wylegną na plaże. A to najlepsze miejsce by zaprezentować nową, stylową piłkę plażową z boingballem.



Jeśli jednak ktoś jedzie w góry to polarek będzie w sam raz.



No, zamawiać! Zamawiać!



PS: ciekawe kiedy będą sprzedawać pluszowe motyle?... ;)
[#12] Re: Odzieżowa boingmania
W odpowiedzi na komentarz #11


Skoro lato to może by tak stroje kąpielowe dla żeńskich amig0wiec?;) Od razu na plaży byłoby widać kto "swój":D
[#13] Re: Odzieżowa boingmania
Aaale by mialy wziecie. "Czesc mala! Jaka masz Amige? A chcesz zobaczyc mojego superfroga... =)"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem