Komentowana treść: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
[#1] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
z tym przerobem to jest tak, że 3k dziennie robią pegazy, kilkadziesiąt (sztuk, nie tysięcy) robi amiga ppc i amiga 68k, a pozostałe 80% piece

no to jaki to amiga team effort?
[#2] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
W odpowiedzi na komentarz #1


A amigowe grupy liczące Seti? To jest dopiero zagadka
[#3] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
A to ciekawe, bo ja akurat w sobotę i niedzielę mam największy przemiał (jak na moje skromne możliwości: G3/600 + duron750 + 603/160 + 060/50). Wtedy sprzęty najczęściej chodzą całą dobę więc nie pozwalam im się zbytnio obijać. :)
[#4] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
W odpowiedzi na komentarz #3


Choroba, to ja ze swoim BPPC zaniżam tylko statystyki.
[#5] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
W odpowiedzi na komentarz #1


Amiga Team Effort może być - gorzej jeśli to byłby Amiga User Effort - wtedy można by było się doczepiać do nazwy.
[#6] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
W odpowiedzi na komentarz #1


Solidarność, jedność, nadzieja, AMIGA !!
[#7] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
A mnie to nie przeszkadza w ogóle, RC-5 i OGR licza wspólnie PieCe , Maćki i oczywiście Amigi.

A wszystko "na chwałę" AMIGI :)
[#8] Re: RC5 Team Amiga - zestawienie za luty
'ku pamięci' chciałeś napisać

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem