Komentowana treść: MiniShowPicture - kolejna odsłona
[#1] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
WOW! Kolosalne zmiany i udoskonalenia! Tego newsa to w jakas czerwona ramke dajcie. ;)))
[#2] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #1


Kompleksy, zły dzień, czy wiosenne przesilenie?
[#3] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #1


Prawdę mówiąc samo: - poprawiono troche błędow oznacza zmiany, o których warto poinformować użytkowników;)
[#4] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #3


Ja dostalem takie informacje od autora i takie zamiescilem. Co mam zmyslac? ;)
[#5] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #4


Nie ma sensu zmyślać:) Dla mnie sprawa prosta - dostałeś info, wrzuciłeś niusa. Nowa wersja jest, zmiany w niej są, więc warto poinformować użytkowników.
[#6] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #2


yyy... po prostu sadze ze zmiany sa zbyt malo istotne (np. "instrukcję obsługi" w formacie amiga guide, zapamiętywanie ostaniej pozycji "kursora"), azeby z tego newsa robic. Mozna by poczekac na cos wiecej i wtedy o tym napisac.
[#7] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
Radze pany panie "Reactor" napisac kiedys jakis program i zobaczyc jak sie ma wypisywanie roznych dziwnych rzeczy na sieci do rzeczywistosci.
[#8] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #6


Podzielam zdanie Szulu. Autor udoskonala swój program po części dla siebie (bo chyba nie zdażył się taki co robi i z tego nie korzysta), ale w znacznej części również dla użytkowników. Skoro przygotował kolejną wersję to chciałby, aby większość osób korzystała z poprawionej wersji i ewentualnie poinformowała go o zauważonych błędach itd. itp. Skoro już zrobił, to wypada go jakoś zapromować, a jak można zrobić to inaczej, jeżeli nie przez wstawienie newsa, w dodatku na portalu który hostuje projekt? Nie wszyscy sprawdzają wszelakie Version Watchery, zwłaszcza teraz gdy nowy soft nie jest tak często uaktualniany. Hipotetycznie, gdybyś napisał kolejną wersję swojego programu, w której zmiany byłyby kosmetyczne, na swojej stronie nie informowałbyś o tym?


Dziwi mnie bardzo, że podobnego zdania nigdy nie wyraziłeś w przypadku PicShow, który potrafi być uaktualniany co dwa dni (chociaż ostatnio mamy zastój), bo autor poprawił jeden bajt kodu, a mimo wszystko newsa wtedy wstawiamy.
[#9] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #7

Stefkos - nie przejmuj sie panem Reactorem, ostatnio zmienił się w
nadwornego trolla PPA... Wszystko mu się nie podoba :))
[#10] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
Ściągnąłem, obadałem i jak zwykle mi się podoba. :) Pamiętam jak pierwsze wersje się potrafiły w paru miejsach krzaczyć. Jednak ostatnie 2-3 wersje są już naprawdę fajne i ja tam błędów nie zauważyłem. MiniShowPicture nie jest u mnie domyślną przeglądarką która odpala się po walnięciu myszą na obrazku w Opusie (do tego jest idealny PicShow - zwłaszcza ze stabilnością jaką uzyskał w ostatnich paru wersjach:)). Jednak są sytuacje w których MiniShowPicture sprawdza się bardzo dobrze. Poprostu rządzi. Bywało tak, że przewalałem z peceta na pegaza kilkanaście tysięcy obrazków tylko po to żeby zrobić w nich porządek i wybrać te które mi pasowały właśnie przy pomocy tego programu. Stefkos - doginaj dalej - trzymamy kciuki. :)
[#11] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #10


Właśnie Stefkos nie przejmuj się się bzdurnym gadaniem coniektórych osób :) tylko dalej rób swoje ... Ja też trzymam kciuki, dobra robota !!!

[#12] Re: MiniShowPicture - kolejna odsłona
W odpowiedzi na komentarz #7


A czy ja cokolwiek napisalem na temat samego programu? Niewydaje mi sie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem