Komentowana treść: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
[#1] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
A mi wciaz w glowie siedzi "Space Deliria 2000", albo "Alien Breed 3D"...no to sciagam
[#2] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
Rzeczywiście moduł do Alien Breed 3D był wypasiony, ale modki Allistera Brimble jak dla mnie nadal pozostają the best.

[#3] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
A ja do tej pory od czasu do czasu włączę sobie "bacterię" :)
[#4] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
A wogole ten koles robi swoja muzyke jeszcze na ami ? Zdziwilem sie ostatnio ile osob i kto uzywal/uzywa ami do robienia muzyki.Pamietam jakie bylo zdziwienie wszystkich jak gralem kiedys live`acta u siebie w miescie wlasnie z amigi.
[#5] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #4


Istnieje organizacja http://www.ravedome.org/ ktorej zalozyciele sa Amigowcami i caly czas uzywaja Amig do tworzenia i prezentowania swoich dziel. Zreszta zajrzyjcie na strone, a dowiecie sie wiecej szczegolow.
[#6] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #5


Wiem,jestesmy z nimi olinkowani
[#7] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #4


To znaczy, że Amiga chyba nadaje się do muzyki!?

[#8] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
Dr.Awesome Rulez! Chyba zagłosuję na niego w 3-wej liście ;)

[#9] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #7




Oczywiscie.Sztuka nie jest miec program z jednym guzikiem "Zrob mi hiciora", tylko umiec wykorzystac sprzet/instrument/program.Na amidze do pisania muzyki uzywam DBoostera i troche "pchelek" do "rypania" dzwieku.Nie wiem,ale petle perkusyjne jakie uzyskuje na DBoosterze sa (przynajmniej dla mnie) nie do zrobienia na innych programach (kombajnach muzycznych) czy to PC,czy mac`a.Jesli chodzi o takie ciekawostki to duzo muzykow uzywa jeszcze atari,ale jako seqencera muzycznego (Fatboy Slim,Atari Teenage Riot)...

Pamietam ze nie tak strasznie dawno byly w cenie uklady muzyczne z c64.Skupywal je jakis producent syntezatorow, tak ze nie zawsze jakis wypasiony PC z Cubase`em,FruityLoops`em czy innym kombajnem bedzie idealnym narzedziem do muzy.Trzeba pamietac ze to ty piszesz muzyke,nie komputer...
[#10] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #8


A to już trafiła płytka do Niedźwiedzia? Dzisiaj głosowałem i nie zauważyłem...
[#11] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #7




Jak najbardziej sie nadaje.
[#12] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #9




Nalzy wspomniec ze bardzo dobrym sekwencerem MIDI jest OctamedSoundStudio. Bardzo dobrze sprawuje sie z syntezatorami oraz z odtwarzaniem dziekow z karty dzwiekowej. Szkoda ze w dalszym ciagu przy odtwarzaniu wlasnych dziekow nie korzysta z AHI...

[#13] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #12


Nie martw sie, OSS bedzie korzystal z AHI pod systemem AmigaOS4 :)
[#14] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #12




Jakos nigdy nie mialem przyjemnosci zobaczeniania tego programiku.
[#15] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #14




Ktos wycial moj poprzedni komentarz. Juz nie bede go powtarzal. Jak chcesz to podesle OctamadaSS 1.03c (jest darmowy).
[#16] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #15


Narazie mam troszke skopany dysk przy ami.Jak sie uporam to oblookam ten programik...
[#17] Re: Dr. Awesome wydał kolejną płytę
W odpowiedzi na komentarz #10




Jesli moge cos dodac na temat Pana Marka Niedzwieckiego.

24 marca tego roku skonczy 50 lat.

Wszystkiego najlepszego Panie Marku.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem