Komentowana treść: Co dalej z CAM?
[#1] Re: Co dalej z CAM?
Czytając o poczynaniach Amiga Inc. można się zastanawiać, jak nisko jest dno i czy da się je w jakiś sposób przebić. Pytanie za 100 punktów: co w takim razie dostaje się za te 50 dolarów, skoro już nie koszulki i już nie internetową gazetkę?
[#2] Re: Co dalej z CAM?
Czytając o poczynaniach Amiga Inc. można się zastanawiać, jak nisko jest dno i czy da się je w jakiś sposób przebić. Pytanie za 100 punktów: co w takim razie dostaje się za te 50 dolarów, skoro już nie koszulki i już nie internetową gazetkę?
[#3] Re: Co dalej z CAM?
Uch, przepraszam za podwójny post. Przydałoby się wreszcie poprawić działanie skryptów na PPA, bo ich prędkość działania dobija :(
[#4] Re: Co dalej z CAM?
CAM sie opoznia bo AmigaOS4 sie zbliza:)
[#5] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #4


Czyzby AmigaInc miala taki natlok pracy w zwiazku z premiera OS4, ze nie starcza im czasu na CAM? ;) Bo ja jakos zbytnio nie widze czym firma AmigaInc moze byc tak zajeta przy tworzeniu OS4 ;)
[#6] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #5


Na PPA sa tlumaczenia artkow z CAM'a - pisza je ludzie, ktorzy pracuja nad OS4!



Tu http://www.ppa.pl/publicystyka/cam7.html masz np. samego Thomasa Friedena!
[#7] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #5


Coś tam przebąkują na AW.net, że nie do końca jest tak z nimi źle.

Dobrze poinformowani sugerują, że to będą dobre wiadomości ale jak zwykle zasłaniają się tajemnicą.
[#8] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #3


Ja jakos nie zauwazylem jakis opoznien. W ktorym dokladnie momencie jest za wolno?
[#9] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #5


No to już wiemy, była zajęta pozbywaniem się Amigi.
[#10] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #2


Wlasnie strasznie mnie to interesuje.50 dolcow i chyba nic... Heh i jeszcze najnowszy news ze "stajni AmigaINC" mnie dobil juz kompletnie...
[#11] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #7


LOL. Tacy jak Ty chodzą na wybory i wierzą politykom ;)
[#12] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #11


Tacy jak Ty nic nie robią tylko marudzą i wszędzie wietrzą podstęp. ;)

[#13] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #12


Robię akurat dużo, czego nie można powiedzieć o Tobie. A nieufności nauczyło mnie życie, też kiedyś byłem naiwnym młodzianem.

[#14] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #13


Haha...skromniś z Ciebie. Rzeczywiście dużo robisz..hałasu.

Nie jesteś młodzianem? No to uważaj na prostatę.

[#15] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #13


Słowo "też" sugeruje, że uważasz mnie za młodziana. Powiem tylko tyle, że też muszę powoli uważać na wyżej wymieniony organ.

[#16] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #15


To mi przypomina ten stary dowcip o dwóch gościach, którzy się ostro kłócą:

- Ty, ty, bucu jeden ty!

- Bucu?! Ty to nawet bucem nie jesteś, uahahaha!

- Co, ja nie jestem bucem?!
[#17] Re: Co dalej z CAM?
W odpowiedzi na komentarz #16


:)



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem