Komentowana treść: FroGGUI 0.22
[#1] Re: FroGGUI 0.22
No fajnie ale jednak zostaję przy FroggerGUI pod Reaction, bo uwzględnia więcej opcji FroggeraNG. FrogGUI nie ma opcji do tekstów. Widać, że robił go ktoś kto nie zna problemu tekstów do filmów. Dla 95% pOLAKÓW zagraniczne filmy bez napisów są bezużyteczne. Ja się zaliczam do tego żałosnego grona analfabetów nie potrafiących oglądać angielskojęzycznego filmu bez napisów. Dlatego narazie FrogGUI spocznie w moim archiwum...
[#2] Re: FroGGUI 0.22
W odpowiedzi na komentarz #1


Gdyby nie ta mała niedoróbka, nakładka jest całkiemn OK. Wersja ma numerek dopiero 0.22.
[#3] Re: FroGGUI 0.22
W odpowiedzi na komentarz #2


Słuszna uwaga. Jakby była możliwość wybrania napisów i fontów do napisów to używałbym tego prostego ale bardzo przyjamnego GUIa. I może rzeczywiście w następnej wersji się to pojawi...
[#4] Re: FroGGUI 0.22
W odpowiedzi na komentarz #3


Jeszcze jedna wada tego GUIa mi się objawiła. Nie można nim puścić Froggera odtwarzającego film VideoCD. Ja mam trochę takich filmów... na przykład 12 odcinków "Hotel Zacisze". :D
[#5] Re: FroGGUI 0.22
W odpowiedzi na komentarz #4


wpisujesz w polu 'audio/video file VCD' (albo VIDEOCD, co tam bardziej lubisz) i naciskasz PLAY.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem