Komentowana treść: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
[#1] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
Toście się chopy postarali :))
[#2] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #1


No, postarali sie - zrobili polska kopie strony http://www.pegasosppc.com/

Ciekawe wg jakich kryteriow Gnesie przyznawalo nagrody - najlepiej wykonane tlumaczenie?
[#3] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #2


a co cie to obchodzi? sami sobie przyznaja nagrody za swoje strony, wiec w sumie to nawet nie jest warte zeby o tym wspominac.
[#4] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #2

Widać, że z tej strony widziałeś jedynie czołówkę. BTW - jakaś polska strona o AmigaOne?
[#5] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #4


Widać, że z tej strony widziałeś jedynie czołówkę.

Te strony mają identyczną zawartość, różnica to język, podstrona kupna i aktualności na polskiej wersji (co wynika z tego, że to strona dystrybutora więc informuje on o swoich działaniach). A tak wszystko toczka w toczkę jak na pegasosppc.com. Nawet te same screenshoty przy opisie SuperBundle. No chyba, że za mało przyglądałem się tej stronie :D



BTW - jakaś polska strona o AmigaOne?

Może też by jakiś dystrybutor zrobił tak jak w przypadku Peg?;) Tylko niestety chyba za małe zapotrzebowanie jest na A1 w Polscem żeby w ogóle się tym zainteresować.
[#6] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #5


W Polsce jest niewiele ponad 30 Pegasosów i stronę się opłacało robić. Czyżby w naszym kraju nawet tylu chętnych na tak długo oczekiwaną AmigęONE nie było? Jak to się ma do tego co głosi firma "Amiga" (nie wiem czy mają prawo używać jeszcze tej nazwy więc wziąłem w cudzysłów;))? Według nich chętnych na AmigęONE jest ZNACZNIE więcej niż chętnych na Pegasosy. :)
[#7] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #6


Do nazwy chyba mają jeszcze prawo;) A co do chętnych to pewnie są, ale nie w biednym kraju nad Wisłą (chętni != mogący kupic;))
[#8] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #7


A co do chętnych to pewnie są, ale nie w biednym kraju nad Wisłą (chętni != mogący kupic)

Dlatego nasz rynek jest totalnie olewany... Jedyne Genesi nie ma nas az tak bardzo w glembokim powazaniu, ale i tak nie jestesmy interesujacymi klientami...
[#9] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #2


Tak, to się nazywa design korporacyjny. Ja wygrałem nagrodę za moją pracę, a Ty co dziś zrobiłeś dla środowiska? Ah, napisałeś komentarz. Czekaj, postawie Ci pomnik.
[#10] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #9




Ah, napisałeś komentarz. Czekaj, postawie Ci pomnik.




Tylko nie spiesz się Opi to może zdąże napisać jeszcze jakąś pieśń pochwalną ... :)
[#11] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #9


a Ty co dziś zrobiłeś dla środowiska?



Segreguje odpady ;)
[#12] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
Prędzej nagrody takie powinny być dla softu zrobionego dla Peg.
[#13] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #12


mailto:bbrv@genesi.lu -- podziel się pomysłem z nimi.
[#14] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #5




Nie tylko podstrony Zakup i Aktualności mają inną zawartość. Rozbudowaliśmy FAQ na podstronie Pomoc, Społeczność jest przerobiona, mamy własną podstronę rejestracji, opis OpenBSD, którego nie ma na stronie Genesi wcale. Różnic jest więcej, gdy się przyjrzeć. Przede wszystkim cały kod był pisany od nowa, nie korzystaliśmy z ich źródeł, grafika była w większości do przerobienia, bo ramki z tekstami są obrazkami. Tu też nie mieliśmy plików z warstwami i trzeba było robić je samemu, nawet czcionki wyszukać, żeby były identyczne. Ogólnie jakieś dwa czy trzy miesiące dość intensywnej pracy, a nie samo tłumaczenie tekstów, jak niektórzy uważają.
[#15] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #14


Należy wspomnieć że opis OpenBSD napisał nam, znany wśród Amigowców starszej daty, Robert Rędziak. Miesiące pracy, fakt. Ale było fajnie. :->
[#16] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #14


W takim razie sorki. No ale przez to, że tak się staraliście zrobić wierną kopię oryginału wygląda to teraz tak jak wygląda i dla kogoś kto zajrzy na tą stronę kilka razy i nie wie nic o stronie technicznej może ona wyglądać tylko jak tłumaczenie angielskiej wersji;)
[#17] Re: www.pegasos.pl wygrywa nagrodę
W odpowiedzi na komentarz #14




Strona jest suprer :D:D Trzymać tak dalej :):)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem