Komentowana treść: Regulamin Forum
[#1] Re: Regulamin Forum
pkt. 21 - respect! :)
[#2] Re: Regulamin Forum
respect bo przestrzegaja prawa?
[#3] Re: Regulamin Forum
No nareszcie będzie kultura na forum. :) :)
[#4] Re: Regulamin Forum
hehe, dowalili z tym regulaminem. Ale to bardzo dobrze. A co się tyczy pkt.21, no cóż... nie będę szargał moralnie tego postu!

Zgodzę się z powyższym i powiem że w końcu "bendzie kurtula". ;)
[#5] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #1




Hehe, to ile osob mnie juz wyzwalo na ppa? :)



[#6] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #1



Taka mała uwaga. Dane osobowe wolno przekazywać tylko po spełnieniu odpowiednich warunków. W tym przypadku, takim warunkiem, byłaby zgoda osoby zainteresowanej na przekazywanie swoich danych, wyrażana np. podczas rejestracji. Ponieważ takiej zgody redakcja PPA nie wymaga, a więc również nie mogła jej do tej pory od nikogo otrzymać, to punkt 21 regulaminu jest dosyć problematyczny.



[#7] Re: Regulamin Forum
nie jest. na wniosek prokuratury i tak musza udostepnic. dlatego sugerowalem w mailu usuniecie tego punktu. poprawienie literowek, gdzieniegdzie gramatyki i ortografii tez by sie przydalo :)
[#8] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #7




Hahaha.

[#9] Re: Regulamin Forum
Mnie się podoba "Zabrania się szkalowania osób publicznych". Znaczy się prywatne można, czy jak? ;)
[#10] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #9




tzn. można, ale nie wolno ;)
[#11] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #10

a szybko? :P
[#12] Re: Regulamin Forum
O kurde, to jest kurczę, a ja na jednym z for napisałem, że TheBill jest diabłem (no prawie). Będę się smażył...
[#13] Re: Regulamin Forum
Cymesikow jest wiecej:



"którzy w sposób notoryczny naruszają"



zawsze myslalem ze mozna cos robic notorycznie, ale ze jest tez notoryczny sposob to cos nowego ;)
[#14] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #13




..hehe, nie wnikajmy za dużo, bo jeszcze nas pod jakiś paragraf podciągną :P
[#15] Re: Regulamin Forum
Dobre :D:D :)
[#16] Re: Regulamin Forum
No dobra, a teraz polecę sobie po ip i zastanowię się co z Wami zrobić. Danych osobowych nie bierzemy bo nic nie rozsyłamy, ale IP bez problemu możemy wykorzystać w końcu jest publicznie dostępne.

Cóż, cieszy mnie, że Was ten regulamin cieszy, dzięki za krytykę, postaramy się z tym coś zrobić.
[#17] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #16



W ramach poprawek gramatyki, stylistyki i ortografii, proponuję w tym punkcie wymienić jeszcze ŻW, BOR i ABW - będzie komplet;=>

[#18] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #7




coz, ludowe porzekadlo "przeca zyje w wolnym kraju" nabiera coraz bardziej totalitarnego kolorytu.

Teraz piszac, ze bill g. to przestepca bede musial pogodzic sie z wieksza niz zazwyczaj bezennoscia i paroma siwymi wlosami wiecej ;)

co ciekawe - kiedy juz te komenty znajda sie na serwerze ABW-ehry, czy szkalowanie osamy ben ladena [wszak jest osoba publiczna?;)] bedzie rownowazne ze [znacznie lzejszym nawet] szkalowaniem w/w the billa ? ;) ;D

[#19] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #3


Taaaa, jasne;) Będzie jak zwykle, regulamin sobie a życie sobie:)
[#20] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #19


Ale bedzie podstawa "prawna" do usuniecia szkodnika. ;)
[#21] Re: Regulamin Forum
W odpowiedzi na komentarz #20


Czyli będą bany zgodnie z "prawem";) Cóż to za szatańskie narzędzie:D
[#22] Re: Regulamin Forum
PPA Rulez !!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem