Komentowana treść: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
[#1] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
Trochę dziwny sposób ukrycia tego pliku;) Dobrze, że jeszcze tego jakoś nie zaszyfrowali:D
[#2] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
jestem ciekawy po co autor w takie cos sie bawi ja lubie kliknac i miec a tak lookac w kod strony skopiowac fragment i wkleic;) ani to zabawne czy smieszne tylko upierdliwe ;)
[#3] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
W odpowiedzi na komentarz #2


Gdyby chociaż było o tym wspomniane na stronie i napisane gdzie tego szukać, a w samym źródle oznaczone w jakiś normalny sposób...
[#4] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
pisze jak klikniesz w link.
[#5] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
W odpowiedzi na komentarz #4


Mówisz o tym:

"filename is hidden in index.html"

??

Rzeczywiście, wszystko od razu jest jasne;). Tylko zapomnieli wspomnieć o nazwie tego ukrytego pliku albo jakoś w źródle wyróżnić ten plik.
[#6] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
Wiec jak to jest ? Gdzie ten plik ? Moze ktos podac bezposredni link do nowego archiwum Yama ?
[#7] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
Skasowałem linka, skoro autorzy tak zrobili to mieli powody zeby w portalu nie dawac.
[#8] Re: Nowa wersja YAM 2.5 Dev dla 68k
W odpowiedzi na komentarz #7


No, ale to nie w newsie bylo, a jak widac duzo osob nie moglo odnalezc odpowieniego kawalka kodu w stronie. Powody takiego postepowania sa dla mnie nie jasne (ukrywanie linku). Czyby istnialy takie boty, ktore zasysaja plika po to by zasysac tak jak mailowe boty wysylaja spam do znalezionych adres e-mail?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem