Komentowana treść: Amiga na targach CeBIT
[#1] Re: Amiga na targach CeBIT
dobre i to :) szkoda że pegasosa nie mieli,znowu by pececiarze krzywe miny robili :)
[#2] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #1


A dlaczego mieliby krzywe miny robić? I tak nikt by tego z Ami nie skojarzył więc patrzyli by na to jak na linux boxa z ppc:/
[#3] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #2


Dlatego wlasnie ja stoje po stronie sprzetu z naklejka.:) Nazwa Pegasos lub MorphOS nic nie znaczy wobec nazwy Linux!
[#4] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #3


Taaa, nie ma to jak komp Powered by NAKLEJKA :D Ale pożyjemy zobaczymy;)
[#5] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #4


1. Kto bedzie o tym wiedzial?



2. Na komputery Commodore tez naklejano naklejke Amiga.:)
[#6] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #5


:D Ja też jestem wyznawcą naklejki :) Cały czas czekam i czekam na MA1. A na razie muszę się pocieszyć tym, że na mojej Infinitiv też jest znaczek Powered by ... i ładny BoingBall:D
[#7] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #6


Moje zdanie jest takie - nie ma naczenia kto wyprodukowal sprzet, a kto system, liczy sie tylko to, czy koncowy produkt jest godnym nastepca klasycznej Amigi. Naklejamy wiec naklejke i... robimy porzadna akcje promocyjna. Niestety wszystko wskazuje na to, ze zabraknie funduszy na te ostatnia, zdecydowanie najwazniejsza sprawe. Przy nawet sredniej reklamie powrot Amigi do gry bylby bardzo prawdopodobny, bo nazwa jest jeszcze przez bardzo wielu pamietana.



Zrobic wielkie show na Cebicie z nowa Amiga w roli glownej - marzenia.:)
[#8] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #7


Amiga do gry już nie wróci i to jest smutna prawda. A nazwa... Pamiętana jest przez wielu byłych posiadaczy A500+TV:D Wielu z nich nawet nie wie o istnieniu AOS bo dyskietki z systemem sformatowali od razu na gierki;) Oby tylko udało się zatrzymać jak największą grupę aktualnych użytkowników + nawróceni i synowie marnotrawni to już będzie jakiś sukces;)
[#9] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #7


i... robimy porzadna akcje promocyjna.

Tu nie jest potrzebna akcja promocyjna, ale zainwestowanie duzej ilosci $ w oprogramowanie.
[#10] Re: Amiga na targach CeBIT
W takich momentach ciesze sie, ze Pegasos nie nazywa sie Amiga.



Amige stawia się już w muzeum razem ze spektrusiami, a Pegasosy "świeżym okiem" są widziane jako nowoczesne boxy "powered by Motorola/IBM".
[#11] Re: Amiga na targach CeBIT
W takich momentach ciesze sie, ze Pegasos nie nazywa sie Amiga


To mało tych momentów ;)



Amige stawia się już w muzeum...




Stare modele stawia sie w muzeum.



nowoczesne boxy "powered by Motorola/IBM".




O, kolejna naklejka. BB bardzo lubi naklejki. Jeszcze nie zdobył tej z napisem Amiga ale bardzo mu zależy. ;)
[#12] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #3


A nazwa Amiga coś znaczy? Akurat mam praktyki w szkole i tak się wspaniale składa, że nazwa Amiga budzi u 1-2 uczniów (na 30) uśmiech politowania. Żadnego szacunku!

[#13] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #12


I o czym to swiadczy? - o ich ograniczeniu i braku wiedzy na temat komputerow.
[#14] Re: Amiga na targach CeBIT
Amiga nie wróci juz nidy do gry, będzie jedynie sprzętem dla hobbystów. Powody tego są przecież oczywiste.
[#15] Re: Amiga na targach CeBIT
Gdybym nie był stałym bywalcem PPA, to bym pomyślał, że znalazłem kolejną zgrzybiałą stronę antyamigową. :(

Heyka ludziska, może przestaniecie smęcić jaka to Amiga jest podupadła, że staroć z muzeum, żeby na 68k+AGA nie programować...
[#16] Re: Amiga na targach CeBIT
..Prince, proszę, forum programistyczne jest gdzie indziej.. ;) A jesli chodzi o AMI to naklejka Rulez!
[#17] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #14


Jejku! Naprawde?!?
[#18] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #17


Odpisywałem na komentarz #7, wiec smiało możesz sobie darować próby ironii. No, chyba, że będą udane.
[#19] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #18


Wujek Bill Ci to powiedział?
[#20] Re: Amiga na targach CeBIT
W odpowiedzi na komentarz #19


Nie. Każdy, kto potrzebował zmontować film albo zrobic porządną stronę internetową.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem