Komentowana treść: Wywiad z Garry'm Hare
[#1] Re: Wywiad z Garry'm Hare
Jest parę ciekawych rzeczy ale Gary sam przyznaje, że jest facetem od robienia interesów a nie od techniki. Żadnych szczegołów na ten temat więc nie będzie. BTW. Ciekawie przedstawia sprawę wizytówki i czemu tak gromadzili komentarze Pana BB. :)



[#2] Re: Wywiad z Garry'm Hare
A moze ktos to przetlumaczy? Raczej dosyc wazny to wywiad w historii Amigi. Wiem, dlugie to jest...:)
[#3] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #2


Ja też byłbym wdzięczny za tłumaczenie (chociaż w skrócie).
[#4] Re: Wywiad z Garry'm Hare
pomijajac zbyt dluga i komiczna juz "tasmowosc" tego Amiserialu, w koncu pojawia sie ktos kto otwarcie przyznaje, ze wczesniej nie mial z Amy [bezposrednio] do czynienia, miast tworzenia milosnych mitow... ;)
[#5] Re: Wywiad z Garry'm Hare
Prosimy o tłumaczenie
[#6] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #5


Pracujemy nad tym. Cierpliwości.
[#7] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #4


Co nie zmienia postaci rzeczy ogólnie...
[#8] Re: Wywiad z Garry'm Hare
Po przeczytaniu wywiadu narzuca mi sie refleksja, ze Pan Hare jest chyba najbardziej konkretnym czlowiekiem wladnym decydowac o przyszlosci AmigaOS, od czasow upadku C Na korzysc Garego przemawia takze brak prob wybielania Amiga Inc., miejscami wspomina nawet, ze mial inne zapatrywania na dany temat. Wyjasniona sprawa wizytowki, jak dla mnie ok (wszak mydlana opera o wizytowce nigdy mnie jakos nie interesowala), wielce przewrotne i blyskotliwe wyjasnienie milczenia AI i ostatnich wydarzen sadowych. Jak dla mnie, biorac pod uwage jeszcze inne okolicznosci, sytuacja zaczyna sie odwracac, AmigaOS4/A1 akcje wzwyz, MorphOS/Pegasos akcje w dol. Inwestorzy na rynku szaleja! ;-PPP
[#9] Re: Wywiad z Garry'm Hare
Dla wszystkich oczekujących tłumaczenia wywiadu, informuję, że na łamach PPA pojawi się on jutro. Wywiad jest naprawdę obszerny i potrzeba trochę czasu na jego przetłumaczenie.
[#10] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #6




Dziekujemy :)

[#11] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #9




Jutro, czyli o godzinie 0.01 :P
[#12] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #8




No wiadomo od dawna, skoro MOS w wersji 1.5 nie moze wyjsc. Miejmy

tylko nadzieje, ze OS4 bedzie na Pegi...
[#13] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #9


Dzięki, czekamy z niecierpliwością.

[#14] Re: Wywiad z Garry'm Hare
W odpowiedzi na komentarz #13

Dla tych co nie zauważyli, tłumaczenie wywiadu już jest w PPA.
[#15] Re: Wywiad z Garry'm Hare
Sorki, zauważyli, zauważyli (tylko newsy czytają "od dołu") :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem