Komentowana treść: Pokaz z Peterborough
[#1] Re: Pokaz z Peterborough
W końcu jakieś filmy na temat A1, gdzie się można czegoś dopatrzeć. Gdyby tak jeszcze w każdym filmie był pokazany inny level Quake I, to bym znał już chyba wszystkie top secrety tej gry. A Intuition troszkę wolne.
[#2] Re: Pokaz z Peterborough
No i coś się dzieje. Przynajmniej filmy z pokazu są dobrej jakości i coś widać :D:D:D:D
[#3] Re: Pokaz z Peterborough
Wlasnie, zeby te filmy mialy lepsza rozdzialke, bo narazie to tylko

sie domyslam co tam pokazuja.
[#4] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #3


W lepszej rozdzielczości możesz "już wkrótce kupić na DVD", jak napisali na stronie. Niestety oni wstydu nie mają i mają to zamiar sprzedawać. Nisko te owce upadły :(.
[#5] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #4


Skoro ktos chce kupic dlaczego by mieli nie sprzedawac?

Na allegro gosciu sprzedawal udekorowanego zemniaka, bodajze w GB jakas lesbijka swoja cnote na aukcji sprzedala.

A Ty sie dziwisz ze video raporty chca sprzedwac.

;)
[#6] Re: Pokaz z Peterborough
A na polskim allegro ktos na przyklad sprzedwal oryginalne pudelko z Amigi1200. To dopiero odlot miec takie pudelko
[#7] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #5




??? A jak dokonala trnasakcji? Naprawde byla osobiscie u kupujacego? Czy to podlega pod prostytucje? :)))



[#8] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #7


http://nt.interia.pl/szukaj/news?inf=475053
[#9] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #5


Częściowo zwracam honor, bo chcą za to pięć funtów, czyli praktycznie po kosztach.
[#10] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #9


Gdyby ktoś nie oglądał tego "pokazu oprogramowania na OS4", pokazano co następuje:

- PGS 4 (68k) - działa (zgodnie z tym co mówił gość zza ekranu) z szybkością "pomiędzy szybkim 040 i wolnym 060", pomijając grafikę na poziomie "przeciętna AGA" (w A1 było Voodoo3)

- Final Writer (68k) - "nigdy nie był najszybszym programem" (i to prawda)

- PPaint (68k) - działa, w każdym razie załadował obrazek

- DrawStudio 2 (68k) - też działa, załadował obrazek ;)

- AudioEvolution demo (natywnie) - zgodnie z tym co tłumaczy komentator, z OS4 będzie wersja Lite, z możliwością upgrade do pełnej za jedyne 150 euro, pokazano że potrafi wczytać trzy sample i je odegrać, woooow!

I na koniec obowiązkowy punkt wszystkich pokazów OS4: Quake (natywnie), oczywiście softwarowo.



Pokaz robi wrażenie, no nie? ;)
[#11] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #10


A co chciales zobaczyc? Windowsa na Amidze One? Gdyby nawet pokazano natywna AmiZille to i tak bys pokaz skrytykowal - wszystko bowiem od nastawienia (pozytywnego/negatywnego) do projektu zalezy! No nie?



Ja chociaz jestem zwolennikiem Amiga OS4 to nie krytykuje MorphOS'a, bo to rowniez jest fajny systemik - zreszta pewnie go uzywasz na codzien, wiec dobrze o tym wiesz.
[#12] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #11


A co chciales zobaczyc?



Coś nowego, cokolwiek. A tu programy sprzed pięciu lat i jeden w wersji demo.



Gdyby nawet pokazano natywna AmiZille to i tak bys pokaz skrytykowal



Jasne... A pokazywano?



wszystko bowiem od nastawienia (pozytywnego/negatywnego) do projektu zalezy!



Liczba i jakość pokazywanych programów należy od mojego nastawienia? Ciekawe ;)



Ja chociaz jestem zwolennikiem Amiga OS4 to nie krytykuje MorphOS'a



Masz jakąś paranoję na punkcie MOSa? Wspomniałem chociaż słowem o nim?



zreszta pewnie go uzywasz na codzien



Pudło.
[#13] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #12


Pudlo




Wiec czego uzywasz?



Linux, Solaris, MacOSX, BeOS, IRIX, BSD, Syllable, OS/2, QNX, SkyOS, NewOS, menuetos, AROS, a moze jednak AmigaOS? Innych systemow operacyjnych nie znam.:(
[#14] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #13


Żadnego z powyższych. Używam Windy, tylko co to ma do rzeczy, bo jakoś nie bardzo rozumiem? Dlaczego zawsze dyskusja o OS4 musi schodzić na temat innych systemów?
[#15] Re: Pokaz z Peterborough
W odpowiedzi na komentarz #14


Chcialem tylko wiedziec, jakiego systemu uzywasz. Ludzilem sie, ze moze Linuxa. Niestety jednak Winda. AmigaOS4 niestety raczej nigdy jej nie dorowna pod wzgledem ilosci oprogramowania.:(



Jezeli "patrzysz" na AmigaOS4 przez pryzmat Windowsa, ktorego uzywasz na codzien, to nigdy nie bedziesz zadowolony z pokazow.



Ja na codzien uzywam AmigaOS3.9 i cieszy mnie kazda nowa funkcja w AmigaOS4. Jak widzisz z innego swiata pochodzimy.:)
[#16] Re: Pokaz z Peterborough
Nie patrzę na OS4 z perspektywy Windowsa, bo to faktycznie nie ma sensu. Patrzę z perspektywy OS3.0, którego używałem. I co widzę? Te same programy, w dodatku chodzące wolniej niż na sprzęcie, który miałem, trzy lata temu. Z czego tu się cieszyć? Mnie nie interesują specjalnie kolorowe ikonki i gradienty, wymyślne requestery do pseudo-ubijania programów. Komentator pokazu wspominał o grach. "Wiele osób pyta o gry, więc odpowiadam - będzie CrossFire2 natywne". Super, grałem w Roketz jeszcze na A1200 z fastem, w Quake też grałem kilka lat temu na Amidze. Co z tego, że nie chodził superpłynnie w 1024x768, skoro nie było takiej potrzeby. Czy po to warto wydawać 4000 na sprzęt i 500 zł na system? W powstanie bazy oprogramowania do OS4 nie wierzę, skoro system nie ma pewnej przyszłości. Wiem jak będzie, Hyperion ogłosi kontynuację rozwoju pod warunkiem dobrej sprzedaży. Dobrej sprzedaży nie będzie, wyjdą dwa boingbagi i ze 3 duże programy. Koniec. To nie pesymizm, to realizm.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem