Komentowana treść: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
[#1] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
No to czekamy na info z update'm OF dla Pegasos1 :)
[#2] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
W odpowiedzi na komentarz #1


Oby tylko nie za dlugo, tzn. nie "za dwa tygodnie";)
[#3] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
Należy zauważyć, że po aktualizacji Pegasos II domyślnie próbuje zabootować z sieci i ujrzymy coś takiego. Trzeba wtedy przywrócić stare wartości zmiennych boot-device i boot-file.
[#4] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
Hmm, głupi błąd w pierwszym URL-u. Ma być tak. Tak przy okazji, to "b" podoba mi się. A przy drugiej okazji pytam adminów gdzie jest preview do komentarzy...
[#5] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
W odpowiedzi na komentarz #3


A wiadomo cos o update OF w PegI? Kiedy?
[#6] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
W odpowiedzi na komentarz #3




To jest fajne:



http://teleinfo.pb.bialystok.pl/~krashan/zlote_mysli.html



"Z doswiadczenia wiem, ze jest to usluga czesto zakladana przez skape staruszki przyjmujace kogos na stancje"



:D
[#7] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
W odpowiedzi na komentarz #5


No właśnie - co z Pegasosem 1? Może ktomuś angielskojęzycznemu chciałoby się wysłac takie małe, grzeczne pytania do bPlanu? :) To już nawet nie chodzi o to konkretnie kiedy będzie ale czy będzie. Wiecie jak to jest. Wszystkie Pegasosy 1 już sprzedali i nie mają interesu w robieniu czegokolwiek dla nich. Dla Pegasosa 2 zrobili, bo go nadal produkują i produkować będą.
[#8] Re: Nowe OpenFirmware dla Pegasosa II
nah, niemieckojezyczny...



tez mi sie tak zdawalo, ze wspierac beda tylko peg2 poki nie dotarlo do mnie, ze peg1 jest wiecej... :D

wiec raczej z wiekszoscia uzytkownikow trzeba sie liczyc, nie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem