Komentowana treść: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
[#1] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
A mi wystarcza wersja v0.01h która doskonale pali CDRW, CDR i jest ok. Opcykałem tą wersję wystarczająco :)

mkisofs nie jest taki trudny jak może się wydawać ;)



Ale dobrze że autor wciąż rozwija program...

[#2] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
Jeżeli autor FryingPana chce konkurować z BurnIt-em 3, to będzie miał co robić...
[#3] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #2

Heh.. tyle ze FryingPan różni się tym od Burnita, OS4, MOSa 1.5, że
jest dostępny nie tylko dla wybranych... każdy może go mieć...
[#4] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #3


BurnITa też będzie mógł kupić każdy. Odpalić go tylko niektórzy ale to już inna bajka. :D
[#5] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #4


To jak to jest z tym BurnItem? Bedzie on sprzedawany czy w SuperBundle dostepny?
[#6] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #5


Mi się obiło o uszy, że pełna wersja będzie sprzedawana, a w SuperBundle będzie wersja Lite, która nie będzie obsługiwała DVD. Ale to oczywiście tylko plotki więc 0% pewności. :)
[#7] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #6


A to jak bez DVD to mnie nie rusza. ;) Narazie mam tylko CDRW i nie zamierzam zmieniac na DVDRW.
[#8] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #4

no wlasnie to slowo "bedzie".... Nie chodzi mi o dostepnosc na dana
platforme, jeno wogole o dostępność...
[#9] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #6


Afaik taki właśnie jest plan - Lite bez DVD będzie w SB.
[#10] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
A ja mam pytanie do użytkowników FryingPan czy u was też słychać brzydki trzask na początku każdego pliku audio nagranego FP, chodzi o płytę audio?

Dodam że ten sam plik nagrany na MakeCD jest OK. Próbowałem odtważać płytę na różnych kompaktach i wszędzie jest to samo. Nawet im lepszy sprzęt tym bardziaj to słychać (Technics, Marantz nawet Diora).

Dla mnie ten błąd dyskfalifikuje FP na starcie, a szkoda bo program jest OK.
[#11] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
Czy ten FP ma demo wersje wypalajaca DVD-R/RW? ..Co do DVD-R- to ciekaw jestem jak jest z prawami. Producenci nagrywarek musza placic za ten format, a jak z producentami software'u?
[#12] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
W odpowiedzi na komentarz #11




nie wiem, nie wnikam. FP jest wolnym softem, smazenie plyt DVD-R/-RW czy DVD+R/+RW, jesli chodzi o "komercje" mnie nie obowiazuje, poniewaz ja nie wykorzystuje patentow Pioneera i innych, a jedynie narzedzie ktore z nich korzysta. inaczej wszyscy uzytkownicy kin domowych musieliby placic.



smazenie DVD-R/-RW jeszcze nie dziala jeszcze. problem polega na tym, ze to nie jest nigdzie udokumentowane i smaze plyty, jak to niektorzy slicznie nazwali - "na czuja". DVD+R/+RW zostalo sprawdzone juz na kilku sprzetach - bez problemow dziala, wersja 0.4 programu bedzie potrafila juz dzialac takie cuda [mam nadzieje], zreszta nie tylko FP.



pracuje w chwili obecnej nad enginem ktory bedzie pomocny nie tylko przy FP, ale i przy innych programach wykorzystujacych ow engine, mam nadzieje ze sie sprawdzi.



wersja smazaca dvd+-r/w bedzie nieco drozsza niz standardowa dla cdr/rw, chetnych do testowania engine'u zapraszam na [URL=mailto:fryingpan_amiga-subscribe@yahoogroups.com]grupe dyskusyjna[/URL]



od strony developerskiej - wszystko bedzie wywolywane przez metody. modul ma tylko jedna funkcje (OptDoMethod) [sama przyjemnosc, w kazdym razie teraz dla mnie]..



Pozdrawiam!
[#13] Re: Frying Pan v0.3.2 prerelease 2
[polska jezyk trudna jezyk nastepnym razem przeczytam co napisalem nim klikne "dodaj"...]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem