Komentowana treść: Amiga Meeting 2004
[#61] Re: Amiga Meeting 2004
cena - z kosmosu

system - nie istnieje, a nawet jesli to jest wolny

srodowisko - zamkniete i chamskie

amiga inc - zlodzieje!

nazwa "amiga" - wstyd sie przyznawac



I nagle wszyscy chca zobaczyc AmigeOne i OS4?



Porownywanie AmigiOne z Pegasosem nie ma sensu jezeli z gory sie zaklada ze Pegasos jest lepszy!
[#62] Re: Amiga Meeting 2004
Albo jesli sie zaklada ze AmigaOne jest lepsza...

[#63] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #61


I nagle wszyscy chca zobaczyc AmigeOne i OS4?

Bo chca zobaczyc jak jest naprawde?

Porownywanie AmigiOne z Pegasosem nie ma sensu jezeli z gory sie zaklada ze Pegasos jest lepszy!

Zaklada sie, bo zna sie jego mozliwosci, a dowiedzenie sie czegos konkretnego o AOne i OS4 graniczy z cudem. A jak sie postawi 2 maszy obok siebie to bedzie mozna wreszcie ocenic kto mial racje.
[#64] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #47


Ja na akdemickiej. Moze byc poniedzialek. Fajnie by bylo jakby sie ktos jeszcze odezwal. Hej!! Kiero masz wolny poniedzialek? jest ktos jeszcze z Koszalin lub okolic?
[#65] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #62




Ale ja nie chce porownywac AmigiOne i Pegasosa. :)



Wszystko co czerpie garsciami z Amigi i jej systemu bedzie mi sie podobalo - Pegasos jest fajny, MOS tez! Widzialem, uzywalem (wersja 1.4.2) i jest niezle! Dobra i cholernie szybko dzialajaca kopia AmigaOS3.x + kilka ulepszen! Nowe trendy wyznaczy jednak AmigaOS4 - on bedzie rozdawal karty. Tak ja to widze. Pegasosa mozna wiec co najwyzej porownywac z Amigami klasycznymi - swietnie robi to MDW.
[#66] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #64




jezeli wolny oznacza po 21, to mam. generalnie wtorek pasowalby bardziej bo mam caly wolny.



ps. niestety dla mnie nie jest tak latwo do koszalina wpasc bo mieszkam w bielicach. niby niedaleko (jakies 8km od dworca), ale dojechac tam..... masakra.
[#67] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #66


No to mozemy sie zgrac we wtorek. To ty masz Pegaza ?

Mi tez by pasowalo we wtorek.

Wiec jak ?



[#68] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #67




ano tak sie sklada ze mam. proponuje kontakt przez gg (ewentualnie podam telefon). gg:2662673
[#69] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #65


I wlasnie o to chodzi, a porownac te dwa systemy, aby zobaczyc kto bedzie rozdawal karty, a kto nadganial. Na AM bylaby ku temu IMO idelana okazja. Jakby sie pojawil najnowszy OS4 to konfrontacje moznaby bardzo latwo przeprowadzic, bo wrobleki cwierkaja, ze bedzie tam pokazywany MOS 1.5 w najswiezszym stadium, wiec bedzie mozna zobaczyc, jakie nowinki przez prawie rok od wydania 1.4 pojawily sie w mosie i jak sie maja te 2 systemy do siebie.
[#70] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #69


Ja juz widzialem oba komputery i systemy na zywca i:



mos1.4.2 - super szybki i ulepszony OS3.x



os4beta - duza rozbudowa systemu, nowa jakosc, nowy produkt



Jak porownywac OS3 z OS4?



Czy czasem MOS bedac mutacja AmigaOS nie zapedzil sie troche w "kozi rog"? Zawsze bowiem bedzie porownywany z AmigaOS! A AmigaOS stanowi klase sam dla siebie - z MOSem beda go porownywali tylko uzytkownicy Pegasosow. I to oni chca zobaczyc AmigeOne i OS4 na swojej imprezie.
[#71] Re: Amiga Meeting 2004
Ja juz widzialem oba komputery i systemy na zywca i:

mos1.4.2 - super szybki i ulepszony OS3.x

os4beta - duza rozbudowa systemu, nowa jakosc, nowy produkt




Tylko chcialbym zauwazyc jedno. Twoja opinia o mosie, ze nie ma duzych zmian ponad os3.x (co jest nieprawda, bo nawet w 1.4 ilosc zmian jest baaardzo duza) jest oparta na prawie rocznym juz systemie. Czy nie chcialbys zobaczyc jak sie zachowuje najnowszy i jak w porownaniu z nim wypada os4?



Zawsze bowiem bedzie porownywany z AmigaOS!



To niech zostanie wreszcie porowany na zywo, a nie poprzez slowa - MOS to tylko OS3.x a OS4.0 wyznacza nowa jakosc i tylko OS4.0 rzadzi.



A AmigaOS stanowi klase sam dla siebie - z MOSem beda go porownywali tylko uzytkownicy Pegasosow. I to oni chca zobaczyc AmigeOne i OS4 na swojej imprezie.



Chca go zobaczyc chocby dlatego, aby wreszcie skonczylo sie pieprzenie o tym jaki to OS4 nie jest doskonaly a MOS bee, nie poparte zadnymi faktami, bo NDA, czy milion roznych innych spraw. Czyzby OS4 musial sie bac konfrontacji z MOSem, jesli jest taki super i wyznacza nowa jakosc?
[#72] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #28


> Intuicja. Mógłbym się nawet założyć.

...

> Rozumiem - A1 nie pasuje do AmigaMeeting, bo jest linux-boksem.




Najpierw intuicja, potem racjonalizm. Same sprzeczności.

To do siebie nie pasuje.

No chyba, że wewnętrznie jesteś kobietą. Jeśli tak, to przepraszam.

[#73] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #71


Czy nie chcialbys zobaczyc jak sie zachowuje najnowszy



Bardzo chetnie zobacze MOSa 1.5! Nie bede go jednak porownywal z AmigaOS4! Juz probowalem i sie nie da - to jest cos innego i to tez!



Chca go zobaczyc chocby dlatego, aby wreszcie skonczylo sie pieprzenie o tym jaki to OS4 nie jest doskonaly a MOS bee



Czyli z gory zakladasz ze MOS jest lepszy? Pewnie masz Pegasosa i kasy na AmigeOne juz nie starczy. Ciekawe czy ktos kiedys sprzeda Pegasosa i kupi AmigeOne?
[#74] Re: Amiga Meeting 2004
Jesli ktos jadac na AM bedzie przejezdzal przez Oswiecim

a mial wolne miejce to bym sie chetnie zabral.

Jakby co to prosze o kantakt emailowy.
[#75] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #73


Czyli z gory zakladasz ze MOS jest lepszy?



Zacytuj rowniez dlasza czesc zadania. Nie zakladam z gory, ze MOS jest lepszy. Ale denerwuje mnie twierdzenie, ze MOS jest gorszy, kiedy tych slow nie popiera sie faktami, a jedynie slowa "bedzie", "when it's done", "NDA", itp, itd.



Pewnie masz Pegasosa i kasy na AmigeOne juz nie starczy. Ciekawe czy ktos kiedys sprzeda Pegasosa i kupi AmigeOne?



Tak mam pegaza. A czy ktos sprzeda Pegasosa i kupi AOne? Jak AOne bedzie lepsza od Peg2 i stanieje do normalnego poziomu, OS4 lepszy od MOSa i ogolnie bedzie lepsza perspektywa rozwoju to czemu nie? Jak te warunki sie spelnia to wtedy "przerzuce sie" (choc narazie nie zapowiada sie na to....). Nie jestem pegazowcem-dzihadowcem. Ale unikanie jak ognia pokazow OS4 i porownywania z MOSem nie przysparza potencjalnych kupcow...
[#76] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #72


http://www.cnr.edu/home/bmcmanus/anima.html



Tylko ostrzegam: nie ma tam nic o OS4. Są za to duże, kolorowe diagramy, bardzo sugestywne.
[#77] Re: Amiga Meeting 2004
ale nie róbcie tu, kurffa, drugiego execa!
[#78] Re: Amiga Meeting 2004
A czemu to jeszcze w kategorii IMPREZY, PPA nie zamiesciło jeszcze info o AM `04 Może to jeszcze nie pewne ;)
[#79] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #78


Zamieściło od razu po ukazaniu się newsa o AM2004.

W tym polu wyświetlane są 4 najbliższe imprezy.
[#80] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #65




Dobra i cholernie szybko działająca kopia AmigaOS 3.x + kilka

ulepszeń!




Ech, jak niektórzy "eksperci" od MOS-a coś powiedzą to nie wiadomo czy

śmiać się czy płakać... MOS-a dzieli już przepaść od OS 3.x.
[#81] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #67


podaj gg albo napisz to sie umowimy konkretnie.
[#82] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #81


MAVERICK! gdzie przepadles? odezwij sie bo trzeba sie na jutro umowic! pisz do mnie na mejla albo na gg 1398904.
[#83] Re: Amiga Meeting 2004
a co to za amiga meeting? tylko pegasos, zanosi sie ze nie bedzie prezentacji amigaos 4, a1, microa1, amigowego softu (ktory jednak caly czas powstaje). co to za nazwa? niech bedzie oficjalnie pegasos meeting i po sprawie. btw: a jak na pegazie sie bedzie linux wykrzaczal to tez powiecie, ze zasilania braklo hehe (jak na symphony).
[#84] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #11




Ze Słupska na dzień dzisiejszy jedzie około 4 osób pojazdem czterokołowym napędzanym olejem opałowym ;) Może jakaś osoba się wykruszy i będzie miejsce.
[#85] Re: Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #84



Tu przemawia do kolegi >> KOLES ze Slupska>>



Prosze podac swoje namiary , gdyz ja

rowniez wybieram sie ze SLupska z 4 osobami na

AMeting samochodem na benzyne

[#86] Re: Amiga Meeting 2004
Jakby się zebrało paru chętnych z Warszawy, to może zdecyduję się pojechać moim ami-pojazdem (na benzynę). Samemu jechać to ani mi się chce ani ekonomiczne to nie będzie (w tym miesiącu już przekroczyłem limit wydatków na paliwo).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem