Komentowana treść: Amiga w telewizji 3Sat
[#1] Re: Amiga w telewizji 3Sat
Może by ktoś to nagrał ? i dał dla ludu? ;)
[#2] Re: Amiga w telewizji 3Sat
W odpowiedzi na komentarz #1


Ja nagrywam! Wlasnie szukam cystej kasety video. :) TV RULEZ! MPEG/AVI SUXX :P
[#3] Re: Amiga w telewizji 3Sat
W odpowiedzi na komentarz #1


Ktos na pewno to nagra, "zakoduje" i udostepni na sieci.

To juz jest normalka i nie ma sie co martwic (obym mial racje).

[#4] Re: Amiga w telewizji 3Sat
Może jestem chwilowo nie na czasie, ale MacOS na A1?
[#5] Re: Amiga w telewizji 3Sat
A może ma ktoś kartę DVB w kompie i zgrałby takie coś ?

potem ładny divx i .... sami wiecie :)
[#6] Re: Amiga w telewizji 3Sat
W odpowiedzi na komentarz #4


Poprzez MOLa.
[#7] Re: Amiga w telewizji 3Sat
Program zgrany do MPEG można znaleźć na stronie: http://www.amition.de/download.html
[#8] Re: Amiga w telewizji 3Sat
No to obejrzalem program (wraz z cala rodzinka!) i nagralem na VHSa. Bylo tego z 10 minut. Ogolne wrazenie bardzo pozytywne. Na poczatku troche historii Amigi, a potem relacja z AmiGBG - fajnie jest zobaczyc w telewizji wielu podobnych do siebie popaprancow. :) Na koncu pokazywano AmigeONE i OS4 w studiu NEUES - okienka dzialaly juz normalnie, duzo szybciej od tego czym sie bawilem w marcu w Gliwicach. Uruchominy zostal nowy AmiAtlas.
[#9] Re: Amiga w telewizji 3Sat
tyle ze to okienko ami atlasu cos wolno sie pojawialo. ale jeden odpalony program i torche przesuwania okienek to stanowczo za malo zeby cos takiego ocenic.
[#10] Re: Amiga w telewizji 3Sat
W odpowiedzi na komentarz #9


Można powiedzieć tyle, że GUI działa zdecydowanie szybciej od wersji Preview. Oceniłbym to na szybkość Windowsa na średnio szybkim pececie. Do szybkości WB3.0 na 060@50 jeszcze trochę brakuje, do szybkości Ambienta sprzed roku też. Cały materiał ciekawy (przynajmniej nakręcony profesjonalnie ;), na tyle na ile moja (nie)znajomość niemieckiego pozwoliła to obejrzeć.
[#11] Re: Amiga w telewizji 3Sat
ogolnie bardzo mi sie podobalo, czemu wyraz dawalem live na ircu :) jedynie ten amiatlas to troche glupi pomysl, mogli cos natywnego odpalic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem