Komentowana treść: Statystyki znów na bieżąco
[#1] Re: Statystyki znów na bieżąco
Gratulacje PekDar! Nareszcie mnie przegoniłeś. ;)

Co jak co, ale podobał mi się nagły wzrost dziennej liczby przeliczanych przez Ciebie bloków w momencie powstania rankingu PPA. :)
[#2] Re: Statystyki znów na bieżąco
W odpowiedzi na komentarz #1




Serdecznie dziękuję :) Bardzo się starałem. Nie ma to jak coś co mobilizuje człowieka ;)

Teraz to się rozpędzę.... mam nadzieję.

Ale Ty jakoś nietypowo cienko liczysz ostatnio zazwycza liczba liczonych bloków przez Ciebie była znacząco wyższa... co sie stało?!?



Bo teraz... to z kim się mam ścigać? :(
[#3] Re: Statystyki znów na bieżąco
W odpowiedzi na komentarz #2


Ale Ty jakoś nietypowo cienko liczysz ostatnio zazwycza liczba liczonych bloków przez Ciebie była znacząco wyższa... co sie stało?!?


Brat przejął jeden z komputerów na których liczyłem - tzn. stoi u niego w pokoju teraz, więc mogę korzystać z mocy obliczeniowej właściwie tylko wtedy, kiedy go nie ma w domu. Zresztą... trzech maszyn i tak nie miałem gdzie zmieścić. Teraz mam u siebie znowu 2 kompy i jest optymalnie. :)

Bo teraz... to z kim się mam ścigać?


Haha! Teraz możesz uciekać, bo jak się dorwę do jakiegoś nowego sprzętu (np. Pegaz II w ciągu paru miesięcy), to będziemy lecieć łeb w łeb. :D
[#4] Re: Statystyki znów na bieżąco
Od jutra nowe bloki będą uwzględniane na bieżąco




No niepowiedziałbym czy wszystko wróciło do normy.

Gdy sprawdziłem dzisiaj przeliczone bloki za wczoraj,

serwer pokazał 0. Co akurat jest g... prawdą

(moze to kolejna awaria?).

Ale co ciekawe statsy PPA poprawnie pokazały liczbę

bloków.



Zastanawiam się jak długo to jeszcze potrwa!?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem