Komentowana treść: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
[#1] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
Ojj, kwietniowego wlasnie nie przegladalem :( Trzeba to nadrobic :)

[#2] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
fajnie
[#3] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
JazzCat gasi i kosi. Zawsze się zastanawiam jakim cudem on się uchował jeszcze przy Amidze. Przecież właściwie już prawie wszyscy "konkretni" ludzie od muzyki i grafiki 3D odeszli ze względu na... wiadomo na co. :)
[#4] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
Pamiętam, że od "Living in the Past" rozpoczęła się moja przygoda z muzyką JazzCata. Fajnie, że to zauważono... Miejmy nadzieję, że dalej się to równie fajnie potoczy.
[#5] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
Moj ulubiony muzyk nadal rzadzi. :)
[#6] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
Ja tez trzymam kciuki za JazzCata! Uwielbiam muzyke rockowa, a w jego utworach jest jej pelno. Moze spotkam go kiedys na jakims koncercie - Colin Bass np. teraz koncertuje w naszym kraju. :)
[#7] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
to bardzo fajnie. tylko dlaczego JazzCat zaatakowal takim sucharem? "living..." to jeden z najlepszych jego modkow, jesli nie najlepszy, ale chcialoby sie dostac cos nowego. ;) tym bardziej, ze w pismie.
[#8] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
ano, faktycznie niezle, no musimy w koncu uczcic ten fakt na jakiejs imprezce, np. na tym piatkowym grillu pod akademikami, tylko zgrzewke piwa stawiasz dla naszej czworki :P i te filety trza kupic :]
[#9] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
taaa, nie ma sie nad czym rozwodzic. jazz jest jednym z najlepszych:] tylko dlaczego nie napisal, ze to ja rozmazalem bgd na zdjeciu, do gazety? mam wielki zal....:P

za to czekam na utwor z dedykacja dla mnie:]

slay, a wypic cos trzeba, flaki sie domagaja!!
[#10] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
cosh, a bo trzeba bylo to tlo rozmazac na Amidze brzydalu :P :P
[#11] Re: JazzCat w "Estradzie i Studiu"
szkoda, zaprawde:( nastepnym razem sie poprawie. moze Twoja twarzyczke powygladzam?:] btw, melbe trza opic. na pewno wiesz o czym mysle:]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem